Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

Super izgledaju ti kabineti i na ovim fotkama sa mobilnog Wooland,

:)

 

Biće boljih fotki, na ovoj se samo naslućuje.

 

`bo vas gagi! :D ne smem da odam po vodi zbog ekcemi :D straobalna kombinacija crvene sa ovim furnirom!

 

Nećeš ti ni da 'odaš - samo da posvedočiš da sam 'od'o Ticijane :)

 

Umrem ti na dizajn, kad se Gagiju svidja, nesto tu ne valja. Woly (... :msn-rofl: ), kreci to Burazeru u neku drugu boju. A za hodanje po vodi razumem. Vezbali po Marinkovoj bari. :buehehe:

 

Sad' Ti krivo što sam uz'o ovu boju pa bi da prekrečavaš :) Treb'o si lepo da je zapljuneš pa da sad možeš da kažeš puj pike ne važi :) 'El duboka ta bara? mora li baš tamo? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To bre posebna bara, jako zgodna za sljapkanje, nevladine organizacije,  ekcemi i pristevi. U druge se bare dave. U nju nema krokodili, zmije, ajkule, trafoi i bakrene zice.... pokrale politicki korektne komsije Elvis, Kasandra i Nedjmina. A usecerena jabuka crveno, to ces mi platis. Vec dva dana se ceskam po stomaku i smisljam boju.  Moracu da pitam Gagija, pa sta on kaze ja cu  u kontra. :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To bre posebna bara, jako zgodna za sljapkanje, nevladine organizacije,  ekcemi i pristevi. U druge se bare dave. U nju nema krokodili, zmije, ajkule, trafoi i bakrene zice.... pokrale politicki korektne komsije Elvis, Kasandra i Nedjmina. A usecerena jabuka crveno, to ces mi platis. Vec dva dana se ceskam po stomaku i smisljam boju.  Moracu da pitam Gagija, pa sta on kaze ja cu  u kontra. :msn-rofl:

 

uljani, podmazi malo bolje te oci da ti zatamni taj sumorni pogled na estetiku :curica:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se estetike tiče, meni dopada, dapače... čak vrlo lepo. Ja bih ih digao na neke male nogice, neki masivni šiljci ili takvo što, i to čisto estetike radi, verujem da je Woli već rešio stabilno oslanjanje. Čestitke i pozitivna zavist sa moje strane! :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@grau Nema cefka, cela rupa je cev prečnika 20 cm dubine 10 cm. Furnirana. Ispupčenje je 54 mm ako se dobro sećam, nije samo zbog estetike, već da bi driver mogao da lepo stane po dubini zbog onih kosnika iznutra.

 

 

@Pchelac šiljci otpadaju zbog težine kutije, nogice su postavljene - najobičnije gumene. Stabilne su na njima. Nisam želeo da ih dižem još više. Hvala lepo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sutra pre podne, nekako ću ih smestiti u pickup :) Isfrustrirao si Savu, žalio mi se - nije znao da imaš dva para Beyma-i :)

Nemojte zaboraviti da pozdravite SavA u moje ime... Hvala unapred.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prevoz sutra , Billy obecao

 

:buehehe:

 

Jedva ga nagovorih :) Ceo dan se bakćem oko ambalaže, na kraju kupih rolnu onog tankog sunđera što ide ispod laminata :)

 

Nemojte zaboraviti da pozdravite SavA u moje ime... Hvala unapred.

 

SavO će biti pozdravljen kako dolikuje :) Ono pokrštavanje u žensko, to ja zbog Chuck-a, da razume o kome je reč :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Pchelac šiljci otpadaju zbog težine kutije, nogice su postavljene - najobičnije gumene. Stabilne su na njima. Nisam želeo da ih dižem još više. Hvala lepo

 

Bez provjere mogu samo nagađati, pa dozvoli da malo nagađam. :rofl:Do sada se ispostavilo da je na svakim zvučnicima koje sam čuo sa i bez šiljaka zvuk uvijek bio bolji sa šiljcima. Osim, naravno onih par Klipsch i Lowther BL horni koje nisam ni vidio na šiljcima.To ne znači da nije dobro i ovako. Samo, ono, foof for toughts ili kako li već kaže u 'merikama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bemliga, ću probam. Kupiću zidarske viskove, jedino oni će da izdrže težinu :)

 

 

Ne mogu garantirati da će biti bolje. Tek kažem da je na drugim kutijama do sad bilo tako. Ali su sve redom bile BR. Dynaudio mi se primirio tek kad sam ga stavio na po tri diy Shun Mook-a koji su stajali na betonskom bloku koji je stajao na jednom centimetru pluta....ali to nije bio Tannoy.Kod frenda se Matrix 801 toliko isčistio kad je dobio mesingane šiljke da je to bilo nestvarno. Također je imao lavore od 38 cm ako se ne varam i to u sobu od preko 50 kvadrata. Ima još primjera, ali you get the general idea allready. (stvarno sam postao građanin svijeta kad se toliko služim stranim terms end esprešonsima. :rofl: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...