Jump to content

Neverovatan diy strujni kabel


milovan1963

Preporučeni Komentari

U pojedinim krajevima moje mile i napaćene Crne Gore to je redovita pojava. Puževi i sustižu i prestižu ljude.

 

Ima ona stara istina:

 

RUŽOOO, donesi mi onaj serum.

 

A što mrčio se - žena će

 

Evo mi se šarka opasno primiče! Poteci, poteci...

 

Evo me jado, polećeh...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

JBG, ruka zadrhtala, sto zbog zvuka, sto iz ciste zavisti. Ljudi sistem neuporedivo lepse izgleda nego na ovim debilnim slikama, loseg fotografa. A tek sto sviri :respect:

 

A da ti malo ne zezaš? One druge slike, kod tebe, to sam te pitao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vezano za konektore!

 

Po uputstvu za pravljenje kabla, sa prve strane ove teme, konektor treba da ima sledeće vrednosti 16A/250V.

 

Konektori kopije, koji su dosta spominjani i koji se nalaze po našim oglasima imaju 10A/250V. (To sam slučajno zapazio listajući eBay, jer tamo su te vrednosti date, nisu ih prećutali kao naši prodavci. Uzgred, tamo takvih konektora tamo ima gomile, prave se u Kini i dosta su jeftiniji.)

 

E sad, da li to ima neke veze ne znam, samo naslućujem, ali možda neko zna pa nek objasni.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima veze ako uređaj ima potrošnju veću od 10A ili 2300W.

 

Sem toga ovaj od 16A bi trebalo da ima manji prelazni otpor na kontaktima od ovog od 10A, al u slučaju valjanih konektora me isti ne sikira u oba slučaja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zaboravih da potvrdim. Na Elid IEC konektoru piše da je 6/250 tj 6A. Na (verovatno kineskom) piše 16A ali kada se vizualno pogleda u razliku, onda ili je Elid mnogo jači nego što je deklarisano ili kinez ne može da otrpi više od 3.15A na duže staze. Mislim da je Elid dao neku veoma konzervativnu cifru sudeći po tome kakvi su kontakti unutar konektora. (ko nije pratio pažljivo, slike iznutrica kineskog i Elid konektora na jednoj od prethodnih strana ove teme)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...