Jump to content

SLIKE: DiyAudio.rs BAF 2013 , Švajserijada 2013 , Vrdnik okupljanje ...


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 172
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Apel moderatorima-molim Vas otvorite neku temu gde će biti utisci o uređajima koji su se slušali i premestite postove koji se odnose na to.

 

Tema otvorena :

Utisci (i tehnicki i socijalni ) - DiyAudio.rs BAF 2013 , Švajserijada 2013 , Vrdnik okupljanje ...

 

http://www.diyaudio.rs/topic/6216-utisci-i-tehnicki-i-socijalni-diyaudiors-baf-2013-%C5%A1vajserijada-2013-vrdnik-okupljanje/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja jesam bio tamo ali sam imao velike probleme sa raspoznavanjem clanova. Sem onih nekoliko koje sam licno upoznao, ostale nikad ne bih mogo da povezem sa nikom i avatarim. Jos gore , izgleda da mi i sive celije polako otkazuju pa sam i po tri cetiri puta  zagledjivao ljudima "akreditacije" e da bi ih zapamtio. ( najgore je sto i sad, da mi levor naslone na celo, ne bih mogao ponovo da odradim identifikaciju tj da pogodim ko je ko).

Ima li sanse da se napravi neki dosije i da "najzad padnu maske"? (Sem ako bas neko hoce da ostane tajnovit.)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja jesam bio tamo ali sam imao velike probleme sa raspoznavanjem clanova. Sem onih nekoliko koje sam licno upoznao, ostale nikad ne bih mogo da povezem sa nikom i avatarim. Jos gore , izgleda da mi i sive celije polako otkazuju pa sam i po tri cetiri puta  zagledjivao ljudima "akreditacije" e da bi ih zapamtio. ( najgore je sto i sad, da mi levor naslone na celo, ne bih mogao ponovo da odradim identifikaciju tj da pogodim ko je ko).

Ima li sanse da se napravi neki dosije i da "najzad padnu maske"? (Sem ako bas neko hoce da ostane tajnovit.)

I ja sam uprco da zapamtim oko desetak ljudi pa i moje sive slabo rade sad dal od rakije il matorosti ko ce ga znati.Znaci mnogima treba ponovno vidjenje jer slabo pamte a i mi sto smo bili samo prvi dan nismo uspeli ni zglavno da se vidimo a kamoli toliko informacija da zapamtimo/nema seme/.Moze dosije ko hoce :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:msn-rofl: zika siledzija  :msn-rofl: jaooooooj koliko je ovo komicnooooooo !!!!!!!!!

 

Ma te majice bez rukava su "sileđice". Nisam rekao da je Žika sileđija...ne bih se volio s njim kačiti. :buehehe:Žile, :cheers: Valjda razumiješ. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Žile, :cheers: Valjda razumiješ. :)

 jeste - objasni mu da si mislio kako je opasan, u najmanju ruku k`o roda..dobro, malo opasniji od nje, barem zbog majice   :msn-rofl:

(zix, nista licno, pokusavam zeru da nabijem osecaj krivice :D )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 jeste - objasni mu da si mislio kako je opasan, u najmanju ruku k`o roda..dobro, malo opasniji od nje, barem zbog majice   :msn-rofl:

(zix, nista licno, pokusavam zeru da nabijem osecaj krivice :D )

 

Ciju!

post-436-0-40706600-1373926724_thumb.jpg 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Osim onog čupavog deteta i još par njih mlađih svi smo bili polovni. Kad dodaš pivo i rakiju nije ni čudo što ne možemo da sklopimo više id 10-15 likova. Lepo naš narod kaže da je za učenje majka ponavljanje tako da treba ponavljati ovakve stvari.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan red iza tebe dijagonalno, svijetlo plava sileđica i brada.

 

 

:msn-rofl: zika siledzija  :msn-rofl: jaooooooj koliko je ovo komicnooooooo !!!!!!!!!

 

 

Ma te majice bez rukava su "sileđice". Nisam rekao da je Žika sileđija...ne bih se volio s njim kačiti. :buehehe:

Žile, :cheers: Valjda razumiješ. :)

 

 

 jeste - objasni mu da si mislio kako je opasan, u najmanju ruku k`o roda..dobro, malo opasniji od nje, barem zbog majice   :msn-rofl:

(zix, nista licno, pokusavam zeru da nabijem osecaj krivice :D )

 

 

Postavljena slikaPostavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego, hoće li mi netko locirati Gaggija na slici? I Žileta! I Steina (ali mislim da znam koji je)...i 2a3 i Okibokisa i Luku i Impulsa...je li bio Leonardo? Acu sam prepoznao po opisu. Hipi Einstein može biti samo Zen....Dajte malo tagirajte poneku sliku za nas nesretnike koji smo ostali doma!

 

 

Wolly, ahahahaha! Da se prošećem još jednom? Ikaro, hvala! :friends:

 

Gaggi je najbolji na steinovoj drugoj slici .... hint, na stepenicama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stanio i Olio!!! :)))

 

Steinlio i Olio! :)

 

Postavljena slikaPostavljena slika

 

Gaggiiiiiiiiiii! Rek'os da me neće Žika.....Gaggiiii, gdje siiii sad! :(

 

 

:rofl: 

 

 

 

P.S. Još nisam locirao Ninju, ali s obzirom na to da je riječ o Ninji nije neobično....Zvat ćemo Belog Ninju u pomoć jer samo Ninja može pronaći - Ninju. :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto me zivo zanima! Jel je bilo uzajamnog persiranja sto se tice kolege Impulsa? :)

 

 

Nije to važno. Impuls se vjerojatno bolje osjeća kad se ljudima koje ne poznaje obraća "na Vi" i mislim da je u redu to poštovati. Nisam primjetio da je silom inzistirao da se itko od nas tako ophodi prema njemu.

 

P.S. Osobno se svima na forumu ophodim na "ti" jer nas smatram grupom slićnih ljudi koji imaju tu životnu poveznicu u vidu hife i samogradnje.

U realnom životu ljudima koje ne poznajem govorim "Vi" čak i kad su mlađi od mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...