Jump to content

SLIKE: DiyAudio.rs BAF 2013 , Švajserijada 2013 , Vrdnik okupljanje ...


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 172
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Wolly i Papa, tenx!

 

To je Gaggi!? Ja sam zamišljao nekog zdepastog sa bradom do pleksusa, kad ono...! Baš je zanimljivo vidjeti kako izgledaju ljudi NAKON(!) što ih upoznaš. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ti ubijem radoznalost, ovo je moja malenkost...

 

Postavljena slikaqNAAreDaTLRaGQ_JQ-l_kLhOgNpn_2rFYSQBLeFAYu4.jpg

 

 

Prepoznao sam te po Renaultu sa jedne od prvih slika. Aca je negdje prije stavio sliku ispred neke gostionice tako da sam i njega prepoznao. Onaj što sjecka meso sa crnom kosom je vjerojatno Luka. Ma dobro, nisam htjeo gnjaviti, ali da sam radoznao - jesam. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aj aj aj ala ste se lepo proveli. Bas mi je drago, i mnogo mi je krivo sto nisam bio ali sta je tu je, bice prilike za fest. Malo pre se cuh sa Gagijem, ljudi covek uci ali mislim da ne presta je da stuca zbog vas :D

 

Mnogo vas je tesko povezati sa nadimcima, ali mislim da mi ipak nikada ne bih uspeo da povezem Sir-a sa nadimkom i avatarom, teorijske sanse ne bih imao.

 

Vidim da se dobro krkalo, naebo je neki Dusko Dugousko ali zrtve su sa razlogom i to debelim, samo je jedanom prvi put :hihihihi:  a oposale toga je svaki drugi :first:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gdje su Boki, Nesic, Sir Branko, ZZZ, Lazar, 44250, Ninja...jbg ako krenem nabrajati još ću nenamjerno izostavit nekoga! ;)

 

Svi koji su bili, sa izuzetkom Žike su na slikama. Kreneš li po sistemu eliminacije poznatih likova, na kraju će ti ostati samo nepoznati... prosto, zar ne? :Viannen_loungelizard:

 

PS.Ako sam u pravu, Boki, Nesic i 44250 nisu bili ili sam ih propustio upoznati?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svi koji su bili, sa izuzetkom Žike su na slikama. Kreneš li po sistemu eliminacije poznatih likova, na kraju će ti ostati samo nepoznati... prosto, zar ne? :Viannen_loungelizard:

 

Da buco!  :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

(uf, dobro je! Nisam bio siguran kako će ti zvučati - kao šala ili kao podkhmbavanje)

 

:ok:

Čuj, ako ti prolazi onaj poslednji red u potpisu... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...