Jump to content

SLIKE: DiyAudio.rs BAF 2013 , Švajserijada 2013 , Vrdnik okupljanje ...


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Hvala što ste odštampali karticu za mene iako nisam bio u mogućnosti da dođem. Zaista divan gest. Gde bih mogao da je podignem? 

 

Prophet, naš si :)

 

Mislim da su sve kod Gagija. Kontam ako je moja bila kod njega, onda su i ostale.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 172
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da sam ja Gagi ne bih vam ih nikad dao, izdajnici jedni i štrajkbrekeri :) Al, daće Gagi meka srca :)

 

Valjda partibrejkersi :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da sam ja režiser nekog filma sve glumce mogao bih izabrati s ovih fotografija. Stvarno slikovito i interesantno društo.  :good2:  .Ima tu starih mornara, latinskih ljubavnika, cosa nostre,  jogija, svega..... :msn-rofl: , ja bih još bio kao mladi dečko na tom skupu. :msn-rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ili (vezano za gornju sliku):

 

Bing,kako brat? Uhvatio maglu? Pa zar se i time bavi?!? Imam neku robu za tebe. Cijena? Prava sitnica...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ceo živoz sanjam da glumim Godzilu ( taka mi i gradja, gracilna), pa izadjem negde kod Ade Medjice iz Save, i kažem " Sve ima da ve izedem!!!" Kakav sajber pank. Ajd sad ozbiljno. JA se u stvari osećam kao Joda, al sramota me. :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nasao karticu iz photo aparata kad tamo slike iz Vrdnika.Stavio na dropbox e sad jbg ne znam kako da postavim to da mogu svi da vide .Radio to pa zaboravio/nisam nikad ni znao/neko mi objasnio a sive celije slabasne.Znaci slike postavljene samo sta da uradim da moz skinuti :computerguy: stari hakerista :sclerosis:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...