Jump to content

SLIKE: DiyAudio.rs BAF 2013 , Švajserijada 2013 , Vrdnik okupljanje ...


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 172
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Manite se vise piva i kotlica,`el isplivao neki "best setup"? Zao mi je sto nisam mogao da dodjem, za iducu godinu sam siguran, mozda bi bilo interesantno da ko zeli, moze hoce napravi i neko mini predavanje ili opis rada uredjaja koji je napravio. PoZdrav i  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

aaaaaaaaajoooooj - bbane, zen i ja se razumeli - kod mene otisao bbanetov kotur, a kod bb-a zenov :dash1:

 

 

Pa daj taj što imaš Zenu da mu ne preraste trava u dvorištu! :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zao mi sto nisam mogao da ostanem i u nedelju ali bice vremena.Moro sam da trazim lanpe po Tisi muka ziva.Pozdrav svima.Sledeci put banacani ima da donesu cocu.

post-1362-0-09558700-1373894951_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

 

Gledam slike i osjeti se atmosfera. Neke sam ljude prepoznao po opisima, ali većini ne mogu prikačiti imena. Bilo bi lijepo kad bi netko uz sliku stavio i komentar o kome je riječ. :cheers:

 Druze

 

   Ovaj matori  zguzvani gospodin u sarenoj kosulji sto sedi do ograde  jeste moja malenkost  !   :laugh1tooht:

 

 

      :BeerMugCheers:

post-556-0-86528600-1373906272_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Visatoni veoma prijatno iznenadjenje. Aya i onaj Marantz sa Djerdap napajanjem zlo i naopako. Ekipa ne HI end, već open universe. Fenomenalni svi do jednog.  Čakija, samo još malo doradi kutije, mogu one predpostavljam još mnogo više. Ma sve prelepo. Jedina mana skupa, malo trajalo.

Kratko ali slatko

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Druze

 

   Ovaj matori  zguzvani gospodin u sarenoj kosulji sto sedi do ograde  jeste moja malenkost  !   :laugh1tooht:

 

 

      :BeerMugCheers:

 

 

Willy, po ničemu nisam mogao spojiti lice i riječi na forumu ili PP-u! Eto, sad znam kako izgleda još jedan moj frend. :cheers:

 

Da ne ostanem dužan, nisam bio u Vrdniku, ali hajde da se ovako predstavim:post-436-0-24723000-1373908304_thumb.jpg   :buehehe:

 

Šalim se! Ovdje malo više lićim na sebe: post-436-0-88346700-1373908443_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Willy, po ničemu nisam mogao spojiti lice i riječi na forumu ili PP-u! Eto, sad znam kako izgleda još jedan moj frend. :cheers:

 

Da ne ostanem dužan, nisam bio u Vrdniku, ali hajde da se ovako predstavim:

Postavljena slikamazga.jpg   :buehehe:

 

Šalim se! Ovdje malo više lićim na sebe: Postavljena slikaja.jpg

 

Što bi bi rekla Štefica Cvek: Isuse, kak' je lijepi  :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego, hoće li mi netko locirati Gaggija na slici? I Žileta! I Steina (ali mislim da znam koji je)...i 2a3 i Okibokisa i Luku i Impulsa...je li bio Leonardo? Acu sam prepoznao po opisu. Hipi Einstein može biti samo Zen....Dajte malo tagirajte poneku sliku za nas nesretnike koji smo ostali doma!

 

 

Wolly, ahahahaha! Da se prošećem još jednom? Ikaro, hvala! :friends:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...