Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Staviš 4 akumulatora 110Ah (ako slušaš solid state A klasu) ili 10ak +/- 5 (ako slušaš ceve) na punjač dok si na poslu, kad dođeš kući to povežeš na amp/preamp/source i izbegneš ovu zafrkanciju sa strujnim kablovima.

 

 

 

 

:crazy:

 

 

 

p.s: Ako slušaš D klasu, povezuješ na punjač svaki drugi dan.

p.s.2: :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veceras testirani kablovi. ( slusani)

Sreca, sreca , radost, uzivancija.

Ne mogu da se opasuljim da kablovi donose  ovoliku promenu.

 

Neda ti đavo mira. Jesi li ti opet rešio da popiješ ban, kad ovako pišeš??? :unbelieveble: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Veceras testirani kablovi. ( slusani)

Sreca, sreca , radost, uzivancija.

Ne mogu da se opasuljim da kablovi donose  ovoliku promenu.

 

Neda ti đavo mira. Jesi li ti opet rešio da popiješ ban, kad ovako pišeš??? :unbelieveble: 

Шта је лоше написао да би ово био бан ??? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Читао пре и није ми било јасно. Човек направио кабл и свиђа му се. Не капирам шта је ту лоше. Некоме се не свиђа, и то је супер. Свако од нас другачије доживљава једну те исту ствар. Тако и треба. Битно је да се дружимо, разменимо мишљење и да нам не смета да оно што се мени свиђа другом буде одвратно (намерно користим ову реч нпр. многи воле рибу мени је одвратна,,,, што ли сам дебео не знам :) )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije svidjanje ili nesvidjanje kabla bio razlog za pičvajz, nije razlog bio ni stav o tome utječu li kablovi na zvuk ili ne.Svakome zainteresiranom ostaje thread da ga pazljivo procita i procijeni.Zamjena teza kao perfidno podjebavanje se nastavlja i ovdje i trajat ce tocno toliko koliko ce biti tolerirano.I jos da dodam - prijetnje u Privatnim Porukama kakve mi je do sad slao jedan clan nece nista promijeniti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I jos da dodam - prijetnje u Privatnim Porukama kakve mi je do sad slao jedan clan nece nista promijeniti.

e, ovo nisi trebao da napišeš.pp se ne tiču onih kojima nisu namenjene ali se na njih ukoliko imaju formu pretnje deluje momentalno.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I nisam. U pravu si. Clan nije bio banovan jer nisam zelio da bude.Kad sam vec napisao eto tolimo da svatko tko misli da zna kako se i zasto moderira forum razmisli da nije i ne moze biti upucen u sve.Toliko od mene ovdje i o tome.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, ovo nisi trebao da napišeš.pp se ne tiču onih kojima nisu namenjene ali se na njih ukoliko imaju formu pretnje deluje momentalno.

 

  Slazem se , taj lik ( clan ) sto nesto preti da se Banuje Odmah !!! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I jos da dodam - prijetnje u Privatnim Porukama kakve mi je do sad slao jedan clan nece nista promijeniti.

 

Sa ovakvom poluinformacijom o slanju pretnji kroz PP inirektno pokušavaš da za isto optužiš veću grupu svojih neistomišljenika.

Ako si već rešio da ovo napišeš, onda napiši i koji član. U suprotnom,... bolje da ništa o tome javno nisi ni napisao.

Za sebe znam da ti nisam poslao ništa, mada mi debelo ide na živce kako treniraš strogoću sa pozicija vlasti.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grau, iako razumijem namjeru moram reagirati na prizivanje sile kao metodu rjesenja sporova. Mislim da nas forum nije takvog duha.Sto se tice prvog pitanja o seksualnom zivotu - i sam sam pomislio na to vise puta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...