Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ima u raznim bojama, jedno je problem da nema istog prečnika u raznim bojama, ko zna jel i prečnike kodirajuna taj način. ima i providnih, blago obojenih al nije bilo vremena za eksperimente, mada nije skupo,metar je oko evroipo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

 

Ovo mora da je rekord u brzini montiranja i instalacije:-) 

 

 

vidi ako je prije bila SME rucica na gram(3009/S2impr.),nikakvo cudo ne treba da se montira M2-9..ista meta,isto odstojanje,srafis 4 srafa kao i ranije,provuces kabl,uglavis u onaj specijalni "kabldrzac" sto ima 126-ca,obratis paznju da kabl ima dovolj no lufta da sasija radi tako kako treba i vozi..VTAavanje je ovde macji kasalj (navoj)..al cu da im izhebem mamicu,omcu na kraju antiscating kanapa nisu uradili,nadam se da ce neki strucnjak u nekoj pecaroskoj radnji to uspeti uraditi bolje od mene  :)..ostalo je Space Shuttle.... :guitarplayer:  :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma pusti ga da slusa ... nemas pojma koja je to apstinencija bila :wink2:

 

 

da.,teska apstinencija je bila..valjda najgora koje se secam,sa nekim cudnim momentima :crying: ..grozdje je kiselo s jedne strane,s druge strane,to sto je bilo smisljeno pre cca 2 godine je dovedeno na tacku....kec na jedanaest... :wavecry:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Diler za Srb ima cijene koje zavise od boje ociju a vjerovatno i koze, vremenske prognoze, je li mu se dig.. ili ne ... i sta ti ja vecznam sta ... i opet na kraju promjeni cijenu.

Rok i dogovor oko isporuke se nikadane ne ispostuje... stalno kocnice i i neke zahebancije.

 

Neko voli a neko ne, neko bi skinuo i gace za 100€ popusta ...u svakom slucaju, moja preporuka je zaobici ga u kilometarskom luku!

 

:notthinking:  :my2cents:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ih Ninja, stvarno si se odrodio, nama je to normalno, da sve bude OK i kako je dogovoreno ne bi bilo interesantno :)

 

sve ima neke normalne tokove,i covek ukalkulise i neke grbe u svoje akcije..ovo je bilo van svake pameti,barem za mene..al necu da lajem,jedno je sigurno,ima on iz ponude par stvari sto je mene moglo da interesuje jos,ili neka M2-12" za drugara..idem cepam bolje Birth Control "Gamma Ray",pametnije mi je..

 

:guitarplayer:

http://www.youtube.com/watch?v=Vzlv7LFmLMg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nista ne fali dileru za srbiju. roba je prvoklasna, cene najnize na svetu. kome to nije dosta....

 

ne fali?..hmmm ako spremis jos 100 kg zivaca uzto,super..imao sam momente kad sam govorio,nek je i skuplje vise,ali ocu da zaboravim celu pricu..

 

no comment

 

:hot:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...