Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Mozda zato sto  on nije lopov i ne kupujes od lopova nego ima regularnu firmu. Nazoves, pitas da li  ima i koja je cijena....kupis i platis... ili narucis pa uzmes kad dodje i platis!

Sta u tome nije jasno?

 

Je li niza cijena opravdava sve?

Ima u HK za manje para ako cemo  vec ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne razumem ovu vrstu prigovora. mozes da okrenes prodavnicu u londonu, platis karticom i imas za 24h rucku isporucenu na kucnu adresu. zasto je nisi kupio tako?

 

 

@grau:.jel tebi svejedno da li iza jedne cifre stoje jeni,forinte,dinari,SEK,euri ili kuvajtski dinari?..meni nije...osim toga rok isporuke(obecani) je prekardasen u 3PM...ne moze se bas sve oprati ni cenom,barem ja tako vidim i takvo mi je misljenje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cestitke! :):guitarplayer:

 

Koje su razlike u zvuku izmedju m2-9 i tvoje stare 3009 s2imp?

 

 

@Kuja,sonicno je to u pravcu kao kad plasticni knife edge zamenis bronzanim kod 3009/S2,jedan fokusiraniji,energicniji,cisci zvuk..energicnost ne u smislu kolicine basa,vec vise duvaci duvaju punim plucima,a ne ko da su posle obilatog rucka...

 

:guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@grau:.jel tebi svejedno da li iza jedne cifre stoje jeni,forinte,dinari,SEK,euri ili kuvajtski dinari?..meni nije...osim toga rok isporuke(obecani) je prekardasen u 3PM...ne moze se bas sve oprati ni cenom,barem ja tako vidim i takvo mi je misljenje..

 

pa taj rizik uvek postoji. ako robu platis 40% ispod engleske kataloske cene i ako znas da nema lagera u beogradu tj da covek mora da naruci taj jedan komad za tebe i da obezbedi da moze da ispostuje cenu koju ti je obecao, onda mislim da zasluzuje nekakvo strpljenje posto ste u toj prici saigraci da ne kazem partneri. da ne pominjem da je vrlo verovatno da BM nije narucivao taj komad kod SME nego iz nekog centralnog evropskog magacina koji hendluje dilere (po odredjenim grupama proizvodjaca) gde je gle cuda trazeni proizvod nestao sa stocka i onda je morao da ceka da se opet pojavi.

 

samo sam hteo da kazem da ima resenje, ili platis punu cenu i dobijes robu odmah, ili se naoruzas strpljenjem i spasis novcanik i ne zalis se na dilera. uostalom kako je svima nama ovde koji kupujemo robu po belom svetu i onda raznim kombinacijama to unosimo ovde. retko kada prodje manje od dva meseca dok nesto sto pazaris ne dodje u tvoje ruke.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U ovom slucaju pored svih kasnjenja, zahebancija, drskosti u odgovoima je i promjenio cijenu pri isporuci ....

 

Rizik ne treba da postoji, ne kupuje se ukradena roba nego od regularnog prodavca/zastupnika. On sam izabira za koju ce cijenu prodati. Nikoga ne bije po usima da prodaje ispod cijene ali i je i sam svjestan gdje zivi i da tu drugcije ne moze da proda.

 

Kad narucis robu, on kaze rok isporuke. Znaci 2 mjeseca je oK ako se kaze na pocetku ... problem je sto i ta 2 budu uduplani a onda umjesto da se fino to objasni on se usuti ili se istrese ...

 

I pored toga, ima cijena za Marka i Murata... 

 

Takav posao ne treba braniti osim ako nemas neki licni iteres u tome ... a i tu treba opet biti korektan a ne siv.

Sa takvim stavom (potencijalnih) kupaca, nije ni cudo da se tako ponasa. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hebiga, ja se zato i kajem što kad sam to mogao (relativno bezbolno) nisam emigrirao u Švecku, nego sedim i dalje ovde i žvaćem vnago.

 

@Paja

 

Čestitke na kupovini, ozbiljna ručica...

I ja ću danas da se ponovim, pa kačim sličke kad donesem gram.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Kuja,sonicno je to u pravcu kao kad plasticni knife edge zamenis bronzanim kod 3009/S2,jedan fokusiraniji,energicniji,cisci zvuk..energicnost ne u smislu kolicine basa,vec vise duvaci duvaju punim plucima,a ne ko da su posle obilatog rucka...  :guitarplayer:

Super!

...ako robu platis 40% ispod engleske kataloske cene...

...I pored toga, ima cijena za Marka i Murata...

Pa koliko onda kosta m2-9 u BM-u?Po zvanicnom BM cenovniku http://www.bm.rs/Download/Price%20List.pdf cena je £694.38, sto je vise od nekih evropskih cena? Ovde je recimo £640: http://www.soundhifi.com/SME/Mislim, mogu ja i da licno pozovem i raspitam se, ali evo Ninja kaze da nece svako dobiti istu cenu?

I ja ću danas da se ponovim, pa kačim sličke kad donesem gram.

:thumbup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam sta kaze ninja posto ne vidim njegove postove ali BM ima loyalty program za svoje stalne musterije koji imaju dodatni popust i to je nesto sto imaju svi dileri audio opreme na svetu.

 

cenu ces saznati kada okrenes slobu miljkovica ali ces sigurno dobiti 25-30%. ako hoces vise od toga javis se nekome ko ima vise od toga   :whistle2: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa taj ....

... ruke.

@grau:to je doslo iz Steyning-a/UK..sve je to jasno donekle sto si napisao,ali upravo taj deal,obostrani interes,partnerstvo manjka..nismo deca,nisam ocekivao da mi spremi crveni tepih na stepeniste,nekad makar i kratka jasna komunikacija moze da pomogne,da bar znas sta se desava,i da li se uoposte nesto desava..no covek se uci dok je ziv... 

Ovde je recimo £640: http://www.soundhifi.com/SME/

 

 

Ta cena je bez kabla (VDH 501),to je (jos) nekih dodatnih cca 120-130 funti ako se uzima separatno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@grau:to je doslo iz Steyning-a/UK..sve je to jasno donekle sto si napisao,ali upravo taj deal,obostrani interes,partnerstvo manjka..nismo deca,nisam ocekivao da mi spremi crveni tepih na stepeniste,nekad makar i kratka jasna komunikacija moze da pomogne,da bar znas sta se desava,i da li se uoposte nesto desava..no covek se uci dok je ziv... 

 

Ta cena je bez kabla (VDH 501),to je (jos) nekih dodatnih cca 120-130 funti ako se uzima separatno

 

 

slucajno znam da je u BM-u vreme cekanja na isporuku SME rucki kod individualnih narudzbina minimum 3 meseca, prosle godine pre nego sto sam nasao sebi 3012, radio sam upit za M2-12R i pored cene sam dobio i taj info. ne znam da li si rucku licno ti narucio ili je u tvoje ime komunicirao neko drugi odavde, ali bih se jako zacudio da je ugovaranje posla proslo bez te informacije.

 

nemam razloga da drzim nikome stranu ovde, ali eto, moram da napisem da je prema mom iskustvu i saznanjima sloba miljkovic retko korektan lik ne samo za ogranicene standarde srpskog audio biznisa. nikada nisam nista kupio kod njega sem sto sam nekolicini prijatelja pomogao da sastave dobre sisteme i da su svi imali vrhunski tretman. donosena im je roba na kucu i ostavljena na test tj izbor. prijateljici je promenjeno nekoliko pari zvucnika dok nije cula zvuk koji joj odgovara. drugaru je na kucu donesen d'agostinov amp od bezbroj nula evara koji je ovaj narucio pa se popismanio, nije mu se dopao zvuk, vracene pare. znam pouzdano da uvek radi na rec i da nikada ne uzima kaparu ili pare unapred. i takodje znam da se na sve nacine trudi da ima sto nize cene, i o tome se dosta zna. javna je tajna da kod njega mozete da kupiti i robu za koju nije "ekskluzivni zastupnik" a po nizim cenama od onih koji bi logici stvari trebalo da budu najjeftiniji. kako je to moguce nije pitanje za njega.

 

eto, zao mi je sto je doslo do nesporazuma, to je sve. ako se vec na pasja kola razvlaci neko da se daju svi detalji price pa kom opanci kom obojci.

 

ja sam over & out sa ove price, ne znam ni sam sto sam se ovoliko upetljao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@grau:crno na belo je bilo napisano da je rok isporuke 45 dana+7 dana transporta od narucivanja (sredina decembra)..sad,okreni obrni,sve se moze i prihvatiti i naknadno,al treba onda pustiti informaciju o tome...sad kako je odradio po kojim uslovima i sta za druge,i kako ce odraditi drugima,mene ne interesira..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas sam bio malo vredan i palio letelicu. Rezultat

Transparent Audio MM2 clone

post-39-0-11228200-1397138544_thumb.jpg

Castio sam ga karbon snake skin buzirom. ( jedva ga isekoh secicama a i lemilica mu nista ne moze)

A i "oyaide" kupljen kod SonarQuesta je konfekcioniran.

 

post-39-0-10159800-1397138633_thumb.jpg

Moze da se uradi direktno poredjenje pozlacenog Sonara i obicnog domaceg utikaca.

Kabl je 2*2,5mm shirmovani  kabl. ( Ground posebno izveden van shirma. Oko njega obican ukrasni snake skin)

post-39-0-23330200-1397138951_thumb.jpg

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...