Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

moze li pod

"novo otisle skalamerije"

?

danas popodne mi ukradose automobil

ispred trafike na stanici u zarkovu

samo sto sam izasao na 40 sec da podignem novac iz automata...

na razdaljini od 5-6 metara...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E pa majku im milu jebem te im jebem!

 

Nek se i obriše psovka, ali im i dalje od srca jebem mater!  :angry7:  :triniti:

 

Jesi li ostavio upaljen auto, a gad/gadovi samo uskočio/li?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa da...

ma jbg ja sam nesto rasejan, pa sam ostavio kljuc...

i policajac u stanici mi rece da su i njima na istom mestu

ukrali automobil (koji nije bio obelezen policijskim oznakama)

i da su taj isti automobil nasli na cukarickoj padini...

...

Ja se nadam da je neko moju staru krntiju od 10 godina uzeo samo da provoza

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od murije, ako je imalo slična našoj, će biti jednako vajde koliko i od vidovitog Milana. Jedino što se možeš nadati je da te netko kontaktira i zatraži otkupninu za neoštećen auto. To je doživio jedan moj znanac. Kad je otkupio auto natrag navažao se cijeli dan tražeći patrole i nijedna ga nije zaustavila bez obzira na to što je za takvim autom sa prepoznatljivim tablicama (ona fora sa puno nula umjesto normalnog broja) još bila raspisana tjeralica.

Jebi ga! Stisni zube, opsuj i kreni dalje. Bez auta si mogao ostati i u prometnoj nesreći, ali si ovako bar živ i zdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uzas

samo da se ne desi nesto lose

nesto jos gore

da neko nastrada, ostane invalid ili izgubi zivot

Na osnovu toga sto sam ja magarac ostavio kljuceve u bravici automobila...

.

Inace u pitanju je beli Pezo 307 HDI 1.4, bele boje troja vrata,

BG 466 ŽE

nedostaju mu originalne radkapne, koje su mi ukrali sa automobila mesec dana posto sam ga kupio

i crna plasticna lajsna na desnim vratima takodje skinuta ispred zgrade...

.

Sta je ovo danas, sad mi rekose da se zapalila velika trafo stanica kod okretnice...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.

Sta je ovo danas, sad mi rekose da se zapalila velika trafo stanica kod okretnice...

 

 

Nisam ništa premotavao, kunem se! :)

 

 

uzas samo da se ne desi nesto lose nesto jos gore da neko nastrada, ostane invalid ili izgubi zivot Na osnovu toga sto sam ja magarac ostavio kljuceve u bravici automobila...

 

Nemoj s time razbijati glavu. Ako i je neka mladalačka psina, momci bi to napravili prije ili kasnije. Ti im ne možeš pomoći. Osim toga, pa daj čovječe, tko se još brine hoće li se "njegovom" lopovu nešto desiti! 

Stvarno bih volio da ga nađeš negdje, pa makar i sa praznim rezervarom. Što bi govorilo da jesu djeca uzela da se provozaju. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sto je najgore ako ostavis otkljucan auto i kljuceve unutra, sud smatra a i policija cini mi se da si sam odgovoran za nestanak auta, valjda ga ne tretiraju kao obijen auto. Ako taj propis nije ponisten, znam samo da je pre 15-ak ili vise godina bilo tako.

U svakom slucaju nigde ne spominji to , zbog osiguranja .

Drzimo fige da se pojavi .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ufffff.

Bem ti sunce.

Ako se ne nadje za par dana to ce verovatno da se iskasapi i proda u delove.

A mozda te i kontaktiraju da ga otkupis.

 

Moram da pazim na moju krntiju. 30ogodisnji oldtimer. Ja ga i ne zakljucavam.

 

BTW ni daljinac ne pomaze. Mom bratu, koji je u Italiji, maznili 15 dana star VAN. Sa svim alarmima i blokadom pumpe tako da moze da se vozi samo 200 metara dok ne potrosi  gorivo iz injektora. Verovatno ga paukom odneli. Nikad ga nisu nasli. Na srecu bio kasko osiguran pa mu osiguranje dalo vaucer da podigne novi auto. Ali i tu ima kvaka. Morao opet da plati IVU ( njihov PDV).

Mafijaska rabota. Lopovi kradu i voze na bliski istok. Drazava tolerise jer dobija jos jedan porez. Osiguranje je reosigurano kod Loyda pa i oni izvuku stetu. Privreda  se ovajdi jer proda jos jedan auto... Samo pokradeni pukne 19% ponovo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...