Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

a i ovo je stiglo:

 

Postavljena slika

 

 

zatvara se krug oko garrarda 401. denon ce da ide na drugu rucku za ploce sa buvljaka...:))

 

jos samo da nadjem dobru rucku 12".

 

ko za maler otisao mi jedan ortofon AS-212 sa promenjenom cevkom na 12" i novim lezajevima u mom odsustvu iz audio sveta. 

 

glava sa gornje slike na staklenom kamenu za kiseli kupus je ortofon SPU spirit, jubilarna verzija legendarne SPU glave koja je krajem prosle godine uradjena u ogranicenoj seriji od 500 primeraka samo za japansko trziste u znak zahvalnosti ortofona japanskim audiofilima koji su do danas ostali verni i lojalni ovom modelu ortofona koji se pravi vise od 50 godina. glava je inace odmah rasprodata a ja sam svoj komad rezervisao jos pre nekoliko meseci u jednoj maloj radnji u osaki u kojoj se zadesio poslednji komad.

 

nisam je jos slusao jer nemam u sta da je usrafim, SPU freakovi kazu da je na samom vrhu SPU game, odmah ispod meister modela.

 

kupovina je izgledala ovako

 

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

(magacin radnje shimamusen u osaki, japan)

 

inace ako ste se pitali gde su zavrsile sve cevi sa ove planete, svi JBL-ovi, svi tannoyi, svi alteci....:

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

inace sam u jednom baru u tokiju slusao toliko bolestan sistem da mi je bilo zlo.

 

barmen iz sebe ima policu sa picem a sa strane 2 zida u plocama, samo jazz. 5000 ploca

 

sviraju dva gramofona garrard 301 sa SME 3012 (i to sa nekom totalnom budzevinom sa zadnje strane, drugaciji kontrateg) i pioneer P3 (bolest mozga) macintosh 240 ampovi i stari tannoy york.

 

barmen ti sipa viski i menja ploce. 

 

smrt.

 

http://www.martha-records.com/Track/index.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

inace sam u jednom baru u tokiju slusao toliko bolestan sistem da mi je bilo zlo.

 

barmen iz sebe ima policu sa picem a sa strane 2 zida u plocama, samo jazz. 5000 ploca

 

sviraju dva gramofona garrard 301 sa SME 3012 (i to sa nekom totalnom budzevinom sa zadnje strane, drugaciji kontrateg) i pioneer P3 (bolest mozga) macintosh 240 ampovi i stari tannoy york.

 

barmen ti sipa viski i menja ploce. 

 

smrt.

 

http://www.martha-records.com/Track/index.html

 

Whow! Da nemaš slučajno koju svoju fotku iz tog bara?

Mislim da se na cijelom svijetu može samo u Japanu naći dovoljno "luđaka" da takav bar nastane i opstane radeći. Impresivan narod! U bavljenju svojim razbibrigama su jednako predani kao što su predani dok rade što god već za ozbiljno radili. Odnosno, takav je moj dojam mada nisam sam upoznao nijednog Japanca.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemam fotke iz bara, ko za maler sam izasao to vece bez foto aparata.

 

cene, u baru? pa standardne japanske, sto ce reci malo jace nego ovde. obicna pica su 7-8 evra mada ima zajebanih vintage viskija cije cene mogu da idu u orbitu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma djavola je to iz japana, to je anubis bio u bacu kod zena u radionici, lepo se vidi...

onaj matori beli je ustvari zen, samo ga zena podsisala i obrijala.

:)

 

Samo se vi zezajte sa starim Shogunom. Dobar je dok traži savrđen trešnjin cvijet ili savršenu papirnu membranu, al' kad sakeovača proradi bit će: "'Ajmo sad svi deset sklekova!". Zvule i ja se ne bojimo jer mi možemo do osam, a dva ćemo slagati da smo napravili. :buehehe:

 

 

A-grau, hvala za slike! :cheers:

 

Okibokis, kakve su to Yamahe?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...