Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

jedan blago doradjeni pointe analogija SE ili tako nekako je kod mene u prisustvu svedoka svirao bolje od EAR834p koji sam tada posedovao (a koji je posle doradjivao ZZZ, ne za mene).... vadio sam se da je EAR imao trvijalnu selekciju cevi, sto je naravno bilo netacno.

nisam u sustini nista prepravljao

Ne volim da menjam originalne topologije :)

.

Ali koliko se secam u tom proizvodu je grejanje bilo setovano na jako mali napon nesto oko 3.5-4V

to je totalno pothranjen rezim rada i naravno van fabrickih vrednosti za te 6.3V cevi.

neverovatno.

I zamenio sam kondenzatore u napajanju i jos neke cini mi se - boljim.

e sad mozda sam korigovao i struju kroz jednu od cevi jer je bila jako jako mala - totalni nonsens.

U sustini sam samo doveo uredjaj, (za koji ste vi rekli da super svira...) u tehnicki ispravno stanje

za eksploataciju... :)

nisam se bavio korekcionim riaa networkom u feedbacku i drugim stvarima koje čine koncept, toologiju

i konstrukciju uredjaja.

.

Nisam slusao, ali sam dobio feedback da mnogo bolje radi nego pre tih tehnickih intervencija...

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto imam glodalicu a nemam baš puno iskustva sa njom (koristio sam je samo za zaobljene ivice i neke kanale) možeš li malo detaljnije opisati šta su problemi prilikom pravljenja kružnih otvora za drajvere (i rupa i upušteno nekoliko milimetara za okvir drajvera). Na koji način pomaže ova aparatura koju si napravio?

 

Kojo, pogledaj ove slike i biće sve jasno: http://bit.ly/1iyCnrN

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

Sledi kloniranje Transparent MM2.

Kako je tema o svajsovanju prethodnog Transparent kabla demokratskom voljom crvenog zakljucana "do sutra" a to sutra traje od 15. decembra utisci o novom klonu mogu da se dobiju na PP, mail, skype, telefon, u kafanu uz cevape,....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...