Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

listice sam bas mislio da nabavim za dizajn kutija, a zvale bi se Black Gold valjda, listici su prilicno jeftini samo nije bas jednostavno raditi snjima jer su ultra tanki i lagani, al imam iskustva sa modelarstvom maketa pa mislim da nema frke ;) a ako bas budem dekadentan pojescu ih sa vocnim koktelom :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

-prvi problem i jeste to sto ti uvek imas nastup kao da u razgovoru o zvucnicima sem tebe niko ne moze da ucestvuje .-drugi problem je taj sto ti ne shvatas motive ljudi koji zele da imaju velike a narocito horn zvucnike - spolovilo im je malo , pa to onda kompenzuju velicinom horne , tezinom drivera i sl.zakljucak - bambara meni za te tvoje superlinearne i uparadjene zvucnike , kad je meni mali i onda lakse to zaboravim kad vidim da mi je zvucnik veliksad jasno - mnogo se bre zevzecis sa vernoscu reprodukcije kad te niko zvao nijeovde se radi o kompleksima .

'bi ga, meni je to svastika rekla, stavku 2 mislim, kad je bila u gostima... Ne zna kolike zvučnike ljudi prave... I kako sad ja da je razuverim?Zen i Boki , brrrzoo po pivo, al laaadno...Di nam je ,bre, smajli sa kriglama!?'... :cheers: a, evo ga!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'bi ga, meni je to svastika rekla, stavku 2 mislim, kad je bila u gostima... Ne zna kolike zvučnike ljudi prave... I kako sad ja da je razuverim?

Ako je već takvog mišljenja, valjda znaš kako se to radi,....

....mislim,.... moraćeš da napraviš i neke male zvučnike.... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rade, drži se ti ARTA i simulacija. Poezija ti nikako ne ide.Boki, daj slike gotovih kutija, a ne delova. Mene stvarno (bez zajebancije) zanimaju.Zene, daj još slika onih Tannoy K3808 (za one koji vole samo male zvučničiće to su one 15" DC zvučničke jedinice).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rade, drži se ti ARTA i simulacija. Poezija ti nikako ne ide.Boki, daj slike gotovih kutija, a ne delova. Mene stvarno (bez zajebancije) zanimaju.Zene, daj još slika onih Tannoy K3808 (za one koji vole samo male zvučničiće to su one 15" DC zvučničke jedinice).

a ja?! :icon_eek: jel treba ja jos koju sliku da dam? :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......Zene, daj još slika onih Tannoy K3808 (za one koji vole samo male zvučničiće to su one 15" DC zvučničke jedinice).

bice kad stignu za 2 nedeljeonda cu napravim temu pa ih mozda i zavrsim za par meseci

a ja?! :icon_eek: jel treba ja jos koju sliku da dam? :lol:

samo ti udritreba nama entuzijazma ovde :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Boki, daj slike gotovih kutija, a ne delova. Mene stvarno (bez zajebancije) zanimaju.

Ovo je sada u izradi.

Postavljena slika

Ovo na slici ispod, napravljeno je pre oko 15 godina. Slika je od pre par sedmica. Biće posebne teme za sadašnje i nekadašnje projekte.

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eno ga on opet.Ja ti reče gotovijeh kutija. Batali me toga što praviš.To što tek praviš ćeš morati da postuješ kad napraviš :wink2: Samo, pazi da ne budu prevelike kutije i da ne budu mnogo osetljive. Meni deluju poveliko :rofl:I moraju da budu neki sajber, novi, full, vrh, hi tech, high end drajveri od najmanje 500 evra i najviše 6" i da im piše neka lepa marka ispisano tankim, blago iskošenim, pisanim slovima (jer HiFi nalepnica svira, a ne zvučnik pa da ne stoji slučajno B&C, Eminence, BMS, RCF ili tako nešto i nikako onken ili hornu).P.S. ova zadnja se zna za koga je :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I moraju da budu neki sajber, novi, full, vrh, hi tech, high end drajveri od najmanje 500 evra i najviše 6" i da im piše neka lepa marka ispisano tankim, blago iskošenim, pisanim slovima (jer HiFi nalepnica svira, a ne zvučnik pa da ne stoji slučajno B&C, Eminence, BMS, RCF ili tako nešto i nikako onken ili hornu).

Jel' može ovo? Otprilike su 2 kom. toliko (u radnji :) ).

Postavljena slika

Slika je sa net-a. Mrzelo me da ih slikam. Idu zapakovani kao matchaed pairs. Trostruki magnet, zato im je dubina 63 mm. Nešto vrlo blizu čuvenom Dynaudio D-330 Esotar.

I ovo. Ultra High-End Morel 6" mid-bass, in the house. :)

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo na slici ispod, napravljeno je pre oko 15 godina. Slika je od pre par sedmica. Biće posebne teme za sadašnje i nekadašnje projekte.

Postavljena slika

Boris B1 ?

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel' može ovo? Otprilike su 2 kom. toliko (u radnji :) ).Slika je sa net-a. Mrzelo me da ih slikam. Idu zapakovani kao matchaed pairs. Trostruki magnet, zato im je dubina 63 mm. Nešto vrlo blizu čuvenom Dynaudio D-330 Esotar.I ovo. Ultra High-End Morel 6" mid-bass, in the house. :)

U kojoj radnji ? Ja ni za jedan od njih ne mogoh naći cenu. Svuda su u "not available any more" statusu, a na sajtu Morela stoji da se mora poručiti bar 100 komada da bi se iscimali opet da ih prave.Hajde sad, priznaj da si ih nabavio pre 100 godina i čekao si da postanu vintage. Vidiš da i ti u stvari voliš vintage ali to još ne znaš :rofl:Dakle, ne ispunjavaju kriterijum hi tech, high end i nije marka ispisana pisanim, blago iskošenim slovima :acute:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...