Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

ja se izvinjavam, nemam nameru da cepam dlaku na sastavne delove, ali horna nema vrh i dno nego ima usta i grlo, takodje ona se ne smotava nego se savija. znaci savijena a ne smotana, ka grlu a ne ka vrhu. ovo je nekakvav forum u kome se ceni elementarno poznavanje pojmova - inace nemam nista protiv da se ovde pausalizira na razne vilozovske teme ali lavori su egzaktni da egzaktniji ne mogu biti, evo skoro pa sto godina, i glupo je da za njih ne vazi isto sto vazi za ostalu tehniku o kojoj se ovde pise.. nemam nameru da obucavam neuke, ima sve na netu, u parkic ne idem ni kad moram a kamoli ne na nastavu u prirodi. :angry27:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja se izvinjavam, nemam nameru da cepam dlaku na sastavne delove, ali horna nema vrh i dno nego ima usta i grlo, takodje ona se ne smotava nego se savija. znaci savijena a ne smotana, ka grlu a ne ka vrhu. ovo je nekakvav forum u kome se ceni elementarno poznavanje pojmova - inace nemam nista protiv da se ovde pausalizira na razne vilozovske teme ali lavori su egzaktni da egzaktniji ne mogu biti, evo skoro pa sto godina, i glupo je da za njih ne vazi isto sto vazi za ostalu tehniku o kojoj se ovde pise.. nemam nameru da obucavam neuke, ima sve na netu, u parkic ne idem ni kad moram a kamoli ne na nastavu u prirodi. :angry27:

Pogledaj kakvo je bilo pitanje, pa je i odgovor bio zajebantski.Vidim da cu tebi jos morati da pisem i seminarski rad oeksponencijalnim hornama i svim mogucim izvedbama.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prosto mi je žao što udomljavanjem Tannoya sve što napišem u ovoj temi mora da bude čist promašaj ali me je ova diskusijica oko uha, grla i nosa horne nagnala kao bivšeg trubača (nikad violina, na žalost) da postavim shemu cirkulacije vazduha oko ventila trube. Mene fascinira koliko je u suštini konstruisanje horne mačiji kašalj u odnosu na ovo. Zamislite blagodeti gde bi mogli poput ovoh sistema sa produžavanjem tunela horne da postižemo optimizaciju post-36-0-83760300-1334431252_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

eto stigli Tannoy K3809 :whistle2:od Nemecke do Austrije do dvorista mi moga ..... 340Elele al' su tvrdi .... to godinama nije radilo :sarcastic_hand:no, razradice se ........

post-2-0-44737200-1334943664_thumb.jpg

post-2-0-51481400-1334943666_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo je kada su prijatelji zadovoljni. Uživajte...A, sada, da vidite koliko je smešno kada si mator: Vidim ja poruku o JBL i čitam Zen-ovu poruku, ne gledajući detaljno sliku (ćorav) i razmišljam: kako je sa slike mogao da zaključi: „lele al' su tvrdi .... to godinama nije radilo“ Kakav je to majstor kada sa slike to može? Eto, da znate sa kime imate posla... ;) No, znam, to se tak'o rodi, nisu to (samo) godine... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...