Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

Tannoy-i su u izradi kutije im.Veeelike kutije. Još malo pa su gotove. Ovakvi kakvi su sada, teško dosežu do fino razrađenih Gyurgyuevaka - ko ne veruje nek dođe da čuje. A, ima i Faradejev kavez. U bočnim stranicana su brezoni prečnika 12 mm, po dva  :) Daje - Tannoy-i, preampi, računari, serveri, ruteri, modemi, sve to u špajz, pa umrežavanje kablovima. Pitah Željkora ima li života posle - nije odgovorio, što me je zabrinulo :)

 

A ono što pričaju za Mikrotik je preterano - ne dobacuje do poslednje sobe. Tamo je izgleda na vlasti nekakva nevidljiva sila koja uništava wifi signal :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Tamo je izgleda na vlasti nekakva nevidljiva sila koja uništava wifi signal :)

 

Oma Gagija pod ruku, nek ponese onu popovsku strcaljku sa svetu vodu (ja cu visem mmmmmmm), pa da vidimo onda,  a posto G nikad ne ide sam , moram ja da ga vodim, znaci sledece....riblja corba za min. 4 osobe, a gagi i ne mora da jede.  :wink2:

 

Cika W lepo ti je to, ali me mlogo brine onaj BJ, ili da metis fentilator ili nesto. mora da bude otvoren skroz da moz da dise inace nije dobro.  :whistle2:

 

P.S. W , vreme je krenes sa cevama, onda ces naci svoj spokoj, gagicu sam vec objasnio, evo nije menjao pojacalo ima skoro pola godine  :preved:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tannoy-i su u izradi kutije im.Veeelike kutije. Još malo pa su gotove. Ovakvi kakvi su sada, teško dosežu do fino razrađenih Gyurgyuevaka - ko ne veruje nek dođe da čuje. A, ima i Faradejev kavez. U bočnim stranicana su brezoni prečnika 12 mm, po dva  :) Daje - Tannoy-i, preampi, računari, serveri, ruteri, modemi, sve to u špajz, pa umrežavanje kablovima. Pitah Željkora ima li života posle - nije odgovorio, što me je zabrinulo :)

 

A ono što pričaju za Mikrotik je preterano - ne dobacuje do poslednje sobe. Tamo je izgleda na vlasti nekakva nevidljiva sila koja uništava wifi signal :)

 

Super, djeca (unucad? :))  ce se obradovati. Mogu se sakriti kad se igraju zmurke :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...