Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

@ninja

Sreća da nemam mačke, bila bi im to lepa kuća :) A ono za unuke ću da Ti naplatim na narednom FAK-u :)

 

Htjeo sam prvo da kazem cigare i alkohol pa sam okrenuo na unucad, reko lakse je a mozda je i vrijeme :) ... kao on, primjetis da ti nesto losije zvuci iz jednog zvucnika i zavuces ruku untra kad ono flasa Badela ili otvorena kutija cigara  ;-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ninja, ti si druze u relativno mirnoj zoni jos uvek. Lako ti je da zajebavas casne starine. Podseticu te na ovu vrstu zajebancije kad ti malo klinci poodrastu. Woland i ja smo ljudi u khm, khm, najboljim godinama, doduse ja malo mladje izgledam ( citaj debo, pa se zatego), ali to ne menja na stvari. Takve recenice koji si ti izrekao, mogu da speru samo velike kolicine pica ( pored tanjira sa glavom u skembetu), kad dodjes. Za svaki drugi slucaj slede surove reperkusije i represalije tipa velike kolicine pica (zamisli, opet pored  glave u skembetu), al samo Woly (.... nastavak nazrevas pretpostavljam :msn-rofl: ) i ja jedemo, a tebi ne damo, dok ne revidiras stav ( kakva 48-ka recenica). A ti sedis, zarozan od placa, a suze ti kaplju u grilovano povrce i sojinu sniclu. A nama sve nesto bude zao, pa te pustimo posle ( jerbo smo dobri jel).

E, onda te malo po malo stigne vreme, i nadje se neki baja pa te podseti na to. A sta ako nisi debo pa zategnut ko ja, vaki lepi, samo taki ki upisan il ne daj boze budes neuhranjen ko nas Woly ( khm, khm :msn-rofl: ). E tad ce da te pitamo. Pozdrav burazeru.  :oldtimer: .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, Grozni, i moj 'mali' je vec tu tako da znam sta me ceka i cemu strepim ali cu se bogami i radovati :) ... mala je jos 'sigurna' :) A to za zalivanje je obavezno ... naravno, kad dobijete titulu, da :) ... Znas ono, doktor je dr ... a deda je da :)

 

da Woli i da Grozni :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, Grozni, i moj 'mali' je vec tu tako da znam sta me ceka i cemu strepim ali cu se bogami i radovati :) ... mala je jos 'sigurna' :) A to za zalivanje je obavezno ... naravno, kad dobijete titulu, da :) ... Znas ono, doktor je dr ... a deda je da :)

 

da Woli i da Grozni :)

I ja cu da budem dr, al ne od titule vec od drkadzija. U gadnog cicu rastem :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E odbrani me sada samo tako. Nemo vise da me branis, Brankovicu Woly (.... :msn-rofl: ). Ninja,  samo tebe volem. ( uprkos tvom postu) :Viannen_loungelizard:

 

Jebiga - žrtvovao sam Te, trči ninja brzo, nek' se maje malo sa Tobom, sledeću put ću ja :)

 

đe si sakrio magnetofon

 

U špajzu, đe i sve fine stvari :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Promena plasticnog knife edge kod SME 3009S2 Improved,na bronzani:post-653-0-20288600-1385754251_thumb.jpg post-653-0-46034200-1385754267_thumb.jpg post-653-0-62981800-1385754284_thumb.jpgposkidati elemente:shell,protivteg,otkaciti antiscating,skinuti tegic za podesavanje gazne sile..u pocetku nisam hteo,ali najbolje da se skine,kao i cela rucka sa gramofona..ovo zadnje sam ukapirao da nemere kao roda tamo gde je gram na polici,vec se to radi kulturno na stolu..kad upadnu u kuciste ona dva sarafcica s cim se fiksira knife edge,to je pravo veselje :)post-653-0-78223700-1385754498_thumb.jpg post-653-0-52321400-1385754510_thumb.jpg post-653-0-61215100-1385754523_thumb.jpg post-653-0-25484200-1385754540_thumb.jpg post-653-0-26382900-1385754799_thumb.jpg post-653-0-16392400-1385754812_thumb.jpg post-653-0-10608300-1385754826_thumb.jpgceo posao iziskuje nekih sat vremena i kad se prvi put radi,za verzirane moze i 30 minuta :jamaica: ..vredi li? da,apsolutno :wink2: ..prociscava se zvuk,dobija se na fokusu,ekstenzija prema visljim je bolja,donji segment postaje rezultniji,cisci...that's it... :drink::guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...