Jump to content

Čime se zanimam... (ovih dana )


Impuls

Preporučeni Komentari

kad je to bio slučaj na ovom forumu ?

 

il' te hvata demencija ( svakomaloreset) il' si resio da mene karaš

 

u slucaju prvog - tvoj problem , u slucaju drugog , moze lako da se desi da ne bude dugo problem

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imas li jos kakvih novosti (mislim na second part of adventure) , sem bazanja po Casablanca ?

 

usput - Impulsovo pitanje je na mestu - ne radi nosivosti ( ne sumnjam da je donja ploca dovoljno jaka da se izbori sa postojecom postavkom nogu ) , nego bas i ne bi licilo na stonogu - kad gledas policu , bas nesto i ne vidis noge

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drugi deo započinje odmah kada se polica završi, ne čeka na mene. To bi bilo sutra. Verujem da će glavnina biti urađena dok se ne vratim. Ostalo je jedino da mu javim debljinu materijala ploče u koju ide driver (ne pronađoh je izkotiranu, možda i jeste, al' oćoravilo se :) ), to se inače radi na kraju. Voskiranje, farbanje, montaža (stare skretnice)... još 10 - 15 dana posla počevši od danas. Daklem - brzo :)

 

A noge se vide, kada sedneš ispred, nisu ni male, 7-8 cm u prečniku. Nisam želeo da izlaze izvan gabarita. To je stvar estetike, ne tvrdim da sam autoritet za nju, al' tako mi se svidelo :) Nisam pronašao furnir koji sam želeo, ni ovaj nije loš, biće blago tamniji od trešnje na Tannoy-ima, pomalo dosadan (jednoličan), boljeg nije bilo. Za razumnu cenu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 
Ostalo je jedino da mu javim debljinu materijala ploče u koju ide driver (ne pronađoh je izkotiranu, možda i jeste, al' oćoravilo se :) )

 

proverih sad - iskotirano , nisi gledao pri rotaciji - 54mm (sto bi bilo 3x18)

 

naravno da nije kriticno - moze i 3x20 i 3x22 i 3x25

 

edit: za montazu stare skretnice , tj generalno strategija za probanje oko iste - tlf, please

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Razumeo sam to, mislio sam da ih priključim, onakve kakve su, da svira nešto dok se ne finalizuje skretnica, velike su kutije, ko će to pomerati :) Ove skretnice nećemo da diramo, pravićemo nove. FFL je bio drug, pa mi poklonio konektore za priključenje skretnice (one petopolne - valjda su petopolni), na drajver i set utikača - sve originalno, hvala mu još jedared  :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imas li jos kakvih novosti (mislim na second part of adventure) , sem bazanja po Casablanca ?

 

 

Cekaj brate Woly (... :msn-rofl: ), sta ces bre  ti u Svajcarskoj? Ja mislio ides kod Salazara, kad ti.... Lolo jedna, zavodnice Woly ( :msn-rofl: ). BTW, sretcat ti put. Jeftino ti bilo pice, jeftine ti bile ploce i zene ...i tako to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Polica gotova, stigla, postavljena, TV podignut, zid podkrečen (bolje i ovako nego da je zeleno  - kad razvučem računarsku mrežu sledi krečenje), sprave ubačene (uz upadljivo odsustvo pojedinih komada koji su u izradi  :) ), i evo ovako izgleda:

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...