Jump to content

Babelfishovanje, V3... ili ko zna koja već po redu


chakija

Preporučeni Komentari

Zenovača...misteriozni eliksir koji stvara izrazito jaku zavisnost. Problem je što je ima baš dosta, pa dok čovek sebi ne nađe vrstu koja mu leži može dobrano da udari u glavu. Ja sa moju pronašao sa B2J sa Semisouth/IRFP kombinacijom u izlazu.

Ne znam ni sam što sam ga otuđio - valjda mi žao bilo da ne ide sa beymama sa kojima je svirao kao referenca više od 3 godine. 

Elem, došlo vreme za sledeću fazu 

Treći po redu amp u najavi bi trebalo da je nešto novije generacije, ali opet koliko je moguće sličan karakterom B2J, J2 itd.

Neka F8 iteracija bi trebalo da se uklapa u zahteve. 

Delovi se lagano prikupljaju. Kutija 4U400 i kondovi su u tranzitu, chokeovi za CLC će biti sutra u toku dana, trafoi do petka, ostala sitnjarija uglavnom pazarena...

IMG_20230927_155220.jpg

Izmenjeno od chakija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...

znam znam, sve se vidi iz grafika itd.

Realno, nema puno ljudi koji su ČULI i jedno i drugo. Pošto je teško da baratamo sa audiofilskom terminologijom, a opet moramo da nekako dočaramo karakter ampa, mislim da je adekvatno poređenje sa (lepim) ženama (unapred izvinjenje svim eventualnim ženskim članovima foruma).

Ja znam da mi se SissySIT nije svideo jer me je podsećao na krupnu crnkinju, sa prenaglašenim atributima.

Babelfish 2 J sa SS/IRFP je mršava plavuša, manekenka a opet sa dovoljno oblina da zagolica maštu.

E sad, ako je Scryer crnkinja, fit manekenske građe, kuštrave kose i voli da peva, praviću njega bez obzira što nemam Tokine!

:buehehe:

 

Izmenjeno od chakija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto keka komad Tokina, pa ti biraj

ako oces, pises direktno watanabe-u, preskocis ebay

jes, Scryer je otprilike to kako si napisao

nego, nisi ti imao dovoljno fine zvucnjake da uzivas u punoj demonstraciji sile jednoga SissySIT-a

:rofl: 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, chakija said:

 :Dizzy:

Imal ko da je pravio/slušao Scryera unaske ili je sve išlo u tuđinstvo?

nznm

mozda je Influjenser W. slusao a mozda i nije, ne mogu da se setim

ja se pogubio u tim ampovima ...... a svejedno meni to sve isto svira

 

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobio si novi heatsink frame type

 

stavi M4 brezone na prednju plocu - daleko laksa montaza - jerbo front montiras kad si sve popunio, na kraju

 

baze plate ide sa lip up, da ne gubis na clearance

stavi odstojnike 10-12mm izmedju base plate i fram, da dobijes mesta da mozes kabel ispod base plate

racunaj i na taj vrljavi prekidac koji hoces odozdo da montiras - da ne bude posle da moras busis rupu u base plate a sve montirano

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...