Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)

NIXIE

Preporučeni Komentari

^

Neki besan USB kabl....Ono što @NIXIE ima sad *(Supra) ili još skuplje...

https://novi.kupujemprodajem.com/audio/kablovi/audioquest-usb-a-b-cinnamon-1-5m/oglas/91224362

Nemam pametan  savet ....gledam kako da zaobiđem USB....odnosno trošak od 100 evra za kabl:D

Jedna od opcija je napraviti USB kabl od  Van Den Hul M.C.D102 MKIII Hybrid - ovde ima na metar da se kupi u Korato.

Sad ga upravo slušam....jede Dunavkovu žicu za doručak.:D

Ovako izgleda odran na tanjiru

1653403872138.jpg:drink:

Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Leonardo said:

Nemam pojma o čemu pričate, ali to tako dobro zvuči a naročito Ekšn! Ekšn!  :buehehe: 

Svi putevi vode u fabriku kablova 😁😛

Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Mogu ja da naručim AD1865 evo me na e-buy, koliko vidim zajedno sa mnom trojica zainteresovanih, poštarina 5 dolara, stiže izmedju 3juna i 6.jula. na lageru kom 7.Nije velika grupa i nije neka ušteda, pa kako hoćete:D 

Izmenjeno od dejanco32
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, dejanco32 reče

Mogu ja da naručim AD1865 evo me na e-buy, koliko vidim zajedno sa mnom trojica zainteresovanih, poštarina 5 dolara, stiže izmedju 3juna i 6.jula. na lageru kom 7.Nije velika grupa i nije neka ušteda, pa kako hoćete:D 

OK. Kupujemo solo :D

Podeli na ovim sajtovima

pre 10 minuta, Mikorist reče

Ma jok. Samo bolji USB kabl. Kineski baci u đubre :laugh1tooht: 

Nije kineski, napravljen je od posrebrenog/srebrenog kabela kojeg sam iskoristio od neke med. sonde. Kabel je trožilni, upletene žile i širmovane isto sa posrebrenim/srebrenim licnama.

Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, LightMatic reče

Nije kineski, napravljen je od posrebrenog/srebrenog kabela kojeg sam iskoristio od neke med. sonde. Kabel je trožilni, upletene žile i širmovane isto sa posrebrenim/srebrenim licnama.

Onda ništa :Viannen_loungelizard:

Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, LightMatic said:

PCM2706 na Aya...ja to izbacio. 

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...