Jump to content

Topping D10s ili upgrade starog hifi sistema


asimze

Preporučeni Komentari

Kod mene je ipak lošiji sistem, budimo realni oko, ali je vrlo interesantno da i na takvom sistemu ima ozbiljnih pomaka. Ne pišem ja ovo sve da bi se hvalio, nego da osokolim i one sa starijim uređajima a žele ih poboljšati da krenu u avanturu. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

49 minutes ago, asimze said:

Ti si @Zen Mod mudrica. Za daljine i zadrškom komentarišeš ali bez mirisa i okusa! Baš me interesuje kada bi zajedno sa @Muad'Dib poslušao koji bi tvoj stav bio? Ili bi i dalje bila on RCA filozofija. Neču valjda ban popiti!

ti evidentno nemas pojma sta ja radim ...... :smesna: 

Mikum i ja ljubimo jedan drugog :assshake: evo ima vec i duze od April 27, 2009 ...... ovaj isti forum kakav da je , Mikum ne bi napravio bez mene niti bih ga ja napravio bez njega

Muad'Dib ima zvucnike koji su dosli od mene, ima preamp koji je dosao od mene, ima amp koji je dosao od mene ...... ja znam kako se to kod njega cuje ...... 

to sto ti shvatas kao komentar, to uopste nije komentar 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 14 minuta, Zen Mod reče

ti evidentno nemas pojma sta ja radim ...... :smesna: 

Mikum i ja ljubimo jedan drugog :assshake: evo ima vec i duze od April 27, 2009 ...... ovaj isti forum kakav da je , Mikum ne bi napravio bez mene niti bih ga ja napravio bez njega

Muad'Dib ima zvucnike koji su dosli od mene, ima preamp koji je dosao od mene, ima amp koji je dosao od mene ...... ja znam kako se to kod njega cuje ...... 

to sto ti shvatas kao komentar, to uopste nije komentar 

 

Mislim da nema potrebe za ovakvim odgovorima. Sve navedeno znam i nije potrebno dopunsko objašnjenje. Nije mi jasno šta sam ja to ružno i uvredljivo rekao. U osnovi mene samo interesuje tvoj stručni stav o svemu što se govorilo na ovoj temi. I da ti kao EXPERT SVJETSKOG NIVOA to stručno rasvjetliš. Ništa više, ništa manje. A ja sam ovdje tek samo jedan leptir i ništa više. Niti umišljam niti želim. LEPTIR.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, asimze said:

Mislim da nema potrebe za ovakvim odgovorima. Sve navedeno znam i nije potrebno dopunsko objašnjenje. Nije mi jasno šta sam ja to ružno i uvredljivo rekao. U osnovi mene samo interesuje tvoj stručni stav o svemu što se govorilo na ovoj temi. I da ti kao EXPERT SVJETSKOG NIVOA to stručno rasvjetliš. Ništa više, ništa manje. A ja sam ovdje tek samo jedan leptir i ništa više. Niti umišljam niti želim. LEPTIR.

"ovakvim odgovorom"

"ruzno i uvredljivo"

oba puta pogresna konotacija

ne osecam potrebu da komentarisem Mikumove rezultate, jer ja nemam dvojbe u iste ........ osecam potrebu da ga zekim i sokolim, sto i cinim

expert svjetskog nivoa - jok...... ja volim da se zabavljam i sve cinim da to cinim sto uspjesnije

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Zen Mod said:

ti evidentno nemas pojma sta ja radim ...... :smesna: 

Mikum i ja ljubimo jedan drugog :assshake: evo ima vec i duze od April 27, 2009 ...... ovaj isti forum kakav da je , Mikum ne bi napravio bez mene niti bih ga ja napravio bez njega

Muad'Dib ima zvucnike koji su dosli od mene, ima preamp koji je dosao od mene, ima amp koji je dosao od mene ...... ja znam kako se to kod njega cuje ...... 

to sto ti shvatas kao komentar, to uopste nije komentar 

 

A Mika? Jel' i on?  

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2.3.2022. at 11:17, Muad'Dib reče

isti trafo ko moj . 50W , 4A - samo kineski . :D

Ima i ovaj nešto manje snage ali spakovan kompletno. 25W je dovoljno za D10S. Samo što poštarina ubija. Obrati pažnju na ferite napojnog kabla.

 

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ama bolje kad sam sastavljas...Em premeris svaki deo i uprais , em biras druge bolje delove, em ne moras sa pumpicom da skidas njihove delove. Samo glavni kondezator im lici na nesto ostali su Junk...Da ne pricam da pomesaju BD tranzistore 139 sa 140 ....Onda onaj keramcki kondezator sto je na IC treba da je NPO ili Mica....

 

Najbolje da ima plocica da se kupi tipa za 5$....Ovde u Kelco ima sve ostalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 9.3.2022. at 8:54, Muad'Dib reče

Ama bolje kad sam sastavljas...Em premeris svaki deo i uprais , em biras druge bolje delove, em ne moras sa pumpicom da skidas njihove delove. Samo glavni kondezator im lici na nesto ostali su Junk...Da ne pricam da pomesaju BD tranzistore 139 sa 140 ....Onda onaj keramcki kondezator sto je na IC treba da je NPO ili Mica....

 

Najbolje da ima plocica da se kupi tipa za 5$....Ovde u Kelco ima sve ostalo.

Kako bi to lijepo bilo a ne da dajemo silne pare za jebenu poštarinu. Meni iz FR putuje 7 dana do carine u BiH i 30 € poštarine!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...