Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ma ne kuburim nego mi djavo ne da mira. a hiragu nisam ukljucio ima dve godine.... 10Y SE sam slusao.

 

drajver je 6N7, izmenjivo sa 6J5 za 3db manje gaina. jel ima neko par 6J5 na probu/prodaju?

 

jel neko merio napon u mrezi u bgd skorije? posto mogu da biram 220/230/240V, sta je najtacnije? pitam jer vidim da ne mogu da izguram maximalni preporuceni napon i struju pobude za 300b koji je ovde 450V i 150mA za obe cevi (75mA po cevi). posto je u becu sve bilo upucano na maksimumu, ne vidim sta bi mogao biti drugi razlog (sem mozda da treba par sati da se ustale parametri na to). probao sam za 220 i 230V i u oba slucaja je slicno, 420V i 135mA.

 

inace svira tako kako izgleda, 300b finoca i rafinman, ogroman zvuk, monolitna prezentacija. mislim da nisam imao ovakvu sredinu i visoke do sada u sobi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepe gajbice :)

 

...jel neko merio napon u mrezi u bgd skorije? ...

 

Krajnje lokalna pojava, u krugu lokalne trafostanice. Nema druge no da se izmeri.

 

Red je da nabaviš jedan digitalni unimer od 400 kinti, ostalog ima u izobilju :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa vidjet ću još za ručku. Nisu jeftine. Imam jednu Regu RB 300 ali nju sam planirao za neku drugu varijantu gramofona koju također radim. SME 3009 je nekako uobičajeno rješenje za ovaj gramofon.......Jelco 250st može se dobiti po odličnoj cijeni itd.......-

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa vidjet ću još za ručku. Nisu jeftine. Imam jednu Regu RB 300 ali nju sam planirao za neku drugu varijantu gramofona koju također radim. SME 3009 je nekako uobičajeno rješenje za ovaj gramofon.......Jelco 250st može se dobiti po odličnoj cijeni itd.......-

 May they bring you much joy for many years to come

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...