Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Po preporuci gosn Vi impulsa, stigao ljuti F3. Plocice Impuls, Gidjga rad, zvuk nesto najblize lampama sto moze tranzistorac. Meko, lepo,prostorno, ekspresno, Delovi bez kompromisa. Prednja ploca grozna. Bice tu malo posla ali samo oko zamene prednje ploce kad se izbavim iz duznickog ropstva.

Eto :Viannen_loungelizard:

Čuo. Nije me ostavilo PASSivnim. Lepo mu se složila cela priča.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

$_35.JPG

 

12 dolara par. Mlogo lepi, Dajem im 10 minuta zivota, dok se kazaljke ne istope zbog radne temperature F3. :wink2:

 

$_57.JPG

Ovi su cca 80 Evara, da im osamdeset majki lopovskih, a trajace 20 minuta duze. Vuovi u mom slucaju jok.  Nekako ipak bllzi pleku. Siroma, zamisli drvenu prednju plocu posle godinu dana na 50-60 stepeni temp. Izgledala bi ko parket u novogradnji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kazi to Pioneeru

Na tom pioneeru samo drvo vredi, sve ostalo moze u kontejner, slusao, video.

 

Kad ispratim prethodne prepiske nigde mi se ne uklapa srpska pamet sistem i anti Pass demonstracije sa F3. Da se ne naljuti novi vlasnik F3, ali cisto samo pitam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao sam doslovno..." Passa ne pravim, Tanoja ne volim" ( ovo drugo ne znaci da ne volim kutije sa Tanoj drajverima, ima ih fenomenalnih, samo su mi neki ogadili iste). 

Na zalost nisam siguran da ste videli i culi Impulsov  i Gidjgin rad ( redosled imena nasumican, da se ne uvredi neko od njih dvojice). Ne racunajuci veselo dizajniranu prednju plocu ( koja je srecom montazno-demontazna), sprava je radjena ko bojni brod, sa idejom vulgarng i brutalnog prikazivanja znanja i pedantnosti u izradi istog, a kako cujem od prethodnog vlasnika Nemacke preciznosti i Svajcarskog postovanja rokova izrade, cemu su "mnogi" od gurua na forumima (ne)skloni. Ja platio vec taki porez na budale. Tehnickih detalja i ostalih stvari sto se tice pitajte Impulsa i Gidjgu, ako mozete da ih ispratite na tehnickom nivou. Ja to ne mogu, a i ne interesuje me. Ja sam kao sto davno napisah samo korisnik i uzivaoc  HI FI radova. Lampa ne otpada, samo ceka neka bolja vremena, na zalost puno para treba da bi to bili ono sto ja hocu. F3 zvuci veoma slicno lampi, i to je zaista jedini Pass i uopste tranzistorac koji sam cuo u svom okruzenju,s kojim mogu ziveti u sreci i veselju. Sve ostalo izvolite pitati izradioce istog.... ako smete.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...