Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ako ti je to skupo ( a jeste. Moze i za mnogo manje) onda stavi softverski VU metar. Kao ja.

McIntosh-AP1-Audio-Player.jpg?itok=1hKbF

Ne plasi se za drvo. Pored tolikih radijatora nista mu nece faliti. ( Mozes neku plutu da stavis kao izolaciju. kad je dobra za ruski tenk i vastok dobra je i za pojacalo pa nek je u 3 A klase.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Siroma, zamisli drvenu prednju plocu posle godinu dana na 50-60 stepeni temp. Izgledala bi ko parket u novogradnji...

 

Drvena prednjica se nalepi epoksijem na Al lim 2-3mm koji je i nosi i nema niđa da mrda ako je drvo bilo suvo.

Ja tako na F5 stavio čamovu dasku 430x260x20mm i za 3-4 godine ni mrdnula nije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne razumem zasto toliko price oko prednje ploce ?

Po meni, ona uopste nije tragicna, onaj logo "pass"-a se moze lako skinuti ako zaista toliko smeta, tj. "bode" oci.

Po meni, bespotrebno ulaganje. Pre bih odvojio novac za bolje konektore za zv. kabl.

 

Kolega Jevrem je dobro primetio. To sam ja i svojevremeno napisao.

Otislo se od koncepcije ( doduse, otislo se vec sa preamp-om od prvobitne ideje audio sistema sazdanog od srpske "pameti" ).

E sad', mozemo meditirati na ovu temu - ima u svemu tome i dalje nesto "srpske pameti" - tipa izrade plocica, samih konstruktora koji su to sve priredili i uradili , te nekih novih, malih, ali originalnih resenja etc..

Razlozi postoje. Naveo ih vlasnik.

Srecno sa novim amp-om.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa i sad je Srpska pamet. I Gidjga i Impuls su valjda odavde. Sad jesu doduse malo Austrobugari, al niko nije savrsen.  Uostalom ako bude potrebno za moj sistem da bi ostao u odrednicama imena, ima da bude Srbija do Tokija... i do Svecke i do Baustele ( to je jedno mesto u Nemackoj), i do Gvineje Bisao bratske li nam republike i do..... :msn-rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo da se iskurcim. POD STARE DANE SAM OTKRIO SRAFCIGER, petljao oko trimera F3 :hammer: , nisam polomio ruku :blackeye: , nije me udarila struja, nisam zapalio pojacalo!!! Bice skoro propast sveta, ko se sve drnda u elektroniku, nek propadne nije steta!!! :msn-rofl:

Na uvo namestih, cini mi se dobro, karakter i rezim, sad samo da ga islusam neko vreme, pa ce mikrofoni da rade da se apsolutno to izjednaci u kanalima.  (daleko od toga da se poremetila zvucna slika, ona je ok, al da bude sto no kazu u vinklu).

Pozdrav

Ponosni Grozni Ja.

p.s. Kakav kreten :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno da je video. I predlagao, i svasta. Neko vreme zivecu u miru sa njom. Na zalost.Da nemas i ti neki predlog za dizajn iste?

 

Tek sada videh pitanje... naravno da kao dizajner uvek imam predlog :)

Nedavno sam video baš u pdf dokumentu za F3 amp čija mi se prednjica sviđa, Treshold 800A

 

a.jpg

 

ali odmah se setih da ustvari na ovo trenutno otkidam:

 

technics-se-r1-front-top-600px.jpg

 

Iam i neke moje zamisli dok sam radio Babela:

 

post-1572-0-12404700-1424187000_thumb.jp

 

Od foruma što sam video, ipak mi najgotivnija prednjica Steinovog solid state circlotrona

 

post-13-0-15525700-1424090907.jpg

 

i recimo ovo ARovo:

 

post-2-0-02835500-1302542775.jpg

 

Ipak ova mi najlepša:

 

PIC_0245_zps425956eb.png

 

Ali o ukusima ne treba raspravljati, mišljenje je kao dupe - svako ima svoje. 100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovaj zadnji Babel zaista blago receno prelep.."Konkurs" ideja za prednju plocu ce verovatno biti otvoren jos jedno mesec dva, a onda beskompromisni Grozni krece u izradu beskompromisne prednje ploce sa ili bez svasta. Videcu jos .... Trenutno mi zaista najzanimljivije izgleda Zboticeva prica. Hvala na predlozima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...