Jump to content
krca44

Bin Serbona (Serbian made drivers/speakers)

Preporučeni Komentari

Ja cu da iskoristim @Srecko -v recept, nikako soli, bibera ili seckani cili, ako ne moze secer ili med, ne dodavati... :) 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Posto sam “prozvan” da se i ja uključim.

Shvatih iz postova da zbog “manjkave” prezentacije i loše organizovane, teško je uopšte uspostaviti sud o kvalitetu tih kutija i Šolajinih uređaja.

Naravno da bi bilo lepše da je sve bilo na vrhunskom nivou, ali za “prosutim mlekom” ne treba kukati.

Verujem da su toga svesni i autori i da je njima naj žalije sto to nije bilo onako kako Bog zapoveda.

Jako mi je drago i sto je cela diskusija, i pored pomenutih problema, vođena veoma korektno, jer kritike nivoa da li je nešto tehnicki dobro ili ne gde su razlike u profesionalnim stavovima normalne i poželjne bile bi Ok; a ove druge to bi već bilo ukazivanje na očito i mislim da za tim nema potrebe (znaju oni i sami šta nije bilo dobro).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 51 minuta, krca44 reče

evo nadjoh jos jedan snimak, mozda se bolje cuje

Lepo ovo svira :bravo:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Šolaja je član našeg foruma ..... no nikad ništa nije pisao u reklamne svrhe

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 2 časa, BANAT reče

Jesu li ti likovi sto prave i prodaju te skalamerije sa tih YT snimaka clanovi DIY.audio R.S. foruma ? ,

ako nisu koji ce moj ovde da se bezplatno prezentuju ? , nek se drze onog drugog FI-FI foruma ! 

Pa izgleda da su neki i tamo i ovde. :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Hvala svima na komentarima,mnogo nam znači svaka sugestija i utisak.

Sa 99% se ja lično slažem, i nadamo se novoj prilici za prezentaciju (max 2 mes.) u ORGANIZACIJI  Serbona tima, kojom će prilikom biti predstavljena Serbona 1 .

Nadam se ispravci svih propusta ,kao i jednom veoma višem nivou organizacije i prezentovanja.

Zahvaljujemo se kao Serbona tim svima koji su odvojili vreme ,uveličali i podržali ovu skromnu promociju 👍🎼 , i nadamo se ponovnom druženju sa još većom energijom i obostranim zadovoljstvom !

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
Hvala svima na komentarima,mnogo nam znači svaka sugestija i utisak.
Sa 99% se ja lično slažem, i nadamo se novoj prilici za prezentaciju (max 2 mes.) u ORGANIZACIJI  Serbona tima, kojom će prilikom biti predstavljena Serbona 1 .
Nadam se ispravci svih propusta ,kao i jednom veoma višem nivou organizacije i prezentovanja.
Zahvaljujemo se kao Serbona tim svima koji su odvojili vreme ,uveličali i podržali ovu skromnu promociju , i nadamo se ponovnom druženju sa još većom energijom i obostranim zadovoljstvom !

Prava reakcija.
Sjajno!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav @Branko Bin,

pratim priču Vašeg tima paralelno na oba foruma. Samo napred ! :clapping:

Zamolio bih vas da nas ovde obavestite o terminu nove prezentacije.

Takođe, veliki pozdrav i za drugara @Solaja-u ( Šole, javi se slobodno ovde, nema te nešto ? ), kao i za Mićuna Pticu. :BeerMugCheers:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 1 sat, Doktor reče

Takođe, veliki pozdrav i za drugara @Solaja-u ( Šole, javi se slobodno ovde, nema te nešto ? ), kao i za Mićuna Pticu. :BeerMugCheers:

A mogao bi nekad da se javi i @RAAL .

Čovek stvarno živi ono što mi sanjamo ovde. A voleo bih da čujem nešto o slušalicama. :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
8 minutes ago, Mikorist said:

A mogao bi nekad da se javi i @RAAL .

Čovek stvarno živi ono što mi sanjamo ovde. A voleo bih da čujem nešto o slušalicama. :)

Javio se koliko se sećam pre nepun mesec dana i debatovao na forumu. 

@Solaja se nije javio više od godinu dana. 

Nego, nemoj da ponovo prozovem onog Engleza ( ex Magnum ) kao onomad, pa da se razdrma forum iz ove učmalosti. :sarcastic:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

sto bi se Aco javljao , ima covek posla preko glave

msm , setite se da su mu sluske na Drop site (formerly Massdrop)

znci , treba postici numbers

kako uostalom zelim svakom domacem proizvodjacu ...... 

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
pre 1 minut, Zen Mod reče

setite se da su mu sluske na Drop site (formerly Massdrop)

Ovaj info mi je promakao :smesna:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...