Jump to content

Vifa XT25A made in PRC


NIXIE

Preporučeni Komentari

pre 10 minuta, Muad'Dib reče

Bolji je od mase konfekcijskih u kutijama ;)

Ne postoji bolji driver za 30 i kusur$ par sa poštarinom. Ne treba ga verovatno seći ispod 3k sa 2 reda skretnicom. Ne znam kolika mu je realna snaga, ali zvuči jako lepo i čisto kao supertweeter. Može od 10k naviše da radi sa 1 reda skretnicom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:
URADI-SAM.RS

Uradi Sam Online prodavnica – kupi odmah ili rezerviši. DRŠKA BUKOVA SA NAVOJEM 23,5mmx110cm l Specifikacija I Cena I Isporuka I

 

Nemac kad to „napravi“:

WWW.OKOV.RS

sveokovas - 20.000 proizvoda za radionicu, baštu i domaćinstvo, kupi online, dostava u roku od 48 h

;)))

Voleo bih da imam te nedoumice, baš mi se dopada supertweeter, posebno idde o njemu na zvučnicima, mislim o tome već godinama... Cool.

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da prošetam do Uradi Sam, garantujem da bi našao neko polu-gotovo rešenje za oslonac ST. Možda i neku lepšu kutiju itd.

Možda IKEA ima nešto lepo drvenasto, bambus i slično, nisam ni gledao.

PS

Moglo bi ovo možda da se sve prebaci tamo u moju temu od Vifa XT25A? Da bude na gomili. Planiram da uskoro skinem Visaton G20SC i ubacim ove Vife na moje zvučnike. Visaton bi onda išao za neke druge zvučnike, prednost njegova je ferofluid, ravan ko crta opseg i još po nešto.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda pogledati da nema neke drvene sferične ćasice, pa spojiti dve da bude tweeter u loptici? Vidjao sam takve izvedbe sa nekim Ikea posudama (većim), spoje ljudi dve i ubace FR unutra…

Zgodno je jer može da se okreće kako ti srce ište, samo staviš debeli o-ring ispod

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Muad'Dib reče

ama ofarbam sve u crno ovo...na kraju i ne moram. meni je lepo i ovako :smesna:

Meni se baš sviđaju one od bambusa uz dršku od metle. Ima sigurno ćetke i metle kod Kineza u tržnom centru, sve PRC da bude.  Druga opcija je Leovo burence. :grino:

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...