Jump to content

Fane Sovereign 15...Lii Audio F-15.....halucinacije


Mikorist

Preporučeni Komentari

najlaksi nacin d dodjes do kutija je da dobijes/izaberes nacrt, narucis negde u Bg ili okolini da ti se izrezu ploce i dovezes to kuci

odatle je lego -bukvalno ti treba busilica i akuzavrtac/busilica i 1/2 kg lepka u onoj lepoj boci sa tuljkom

daleko laksa opcija (uz malo rada) nego transport gotovih ormana odakle bilo - lokal ili iz Vojvodine

ako transportujes gotove kutije, kombi 100 Evara, nema drugo ili mozda 50Evara ako je u lokalu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, Leonardo reče

:buehehe: Ti koji u rukama držiš pola interneta Srbije ne možeš iseći dva velika kruga?! Ma idi begaj :doh:

Zadnji put to kad sam radio busio sam rupice u krug od po 2 mm. Pa turpijao . :smesna:

 

Mislim kad se stavi drajver preko ne vidi se krivudanje:signhere:

 

I jos da stavim preko samolepljiv tapet sa ruzama i mogu da me vode doktori :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije svejedno.

Poenta je da mogu na CNC da urade sta god i koji god prečnik ili oblik otvora.

Ali je ovo kabasta opcija, pa i da si radio bukšelfe, za ove treba bar par pojaseva, velike stege, eventulno da se ubacuju keksići, ali dodatna ojačanja i umlaćivanje vibracija na velikim pločama svakako.

Ako te u prvoj supruga ne sahrani, radiš drugu kutiju.:character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, vladd said:

 

Ali je ovo kabasta opcija, pa i da si radio bukšelfe, za ove treba bar par pojaseva, velike stege, eventulno da se ubacuju keksići, ali dodatna ojačanja i umlaćivanje vibracija na velikim pločama svakako.

Narocito na ovo da se obrati paznja. 🙂

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Miko said:

ma nisam stolar niti mi pada na pamet da postanem. :smesna:

Miko, diy sam po sebi je hoby. Ako nemas ni malo trenutke uzivanja, onda...nema krajnjeg resenja sad i odmah 🙂🤗

Plati Savi on ce da uradi za pare kako treba. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

pre 4 minuta, shonne reče

nema krajnjeg resenja sad i odmah 🙂🤗

Pa nema. Nemož da postaneš stolar preko noći. A i da znaš treba ti radionica sa svim tim alatima.

Realno bih znao sam OB da sastavim. Jedna ploča dve. Ali ovo sa ukrućenjima i ojačanjima jok.:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 minute ago, Miko said:

 

Pa nema. Nemož da postaneš stolar preko noći. A i da znaš treba ti radionica sa svim tim alatima.

Realno bih znao sam OB da sastavim. Jedna ploča dve. Ali ovo sa ukrućenjima i ojačanjima jok.:D

Sama ta prica sa ojacanjima, ukrucenjima imaj na umu da su vrlo bitna kao sto vladd kaze, vibracije, rezonanse, zezancije bez njih. 

U sustini kada ceo projekat sagledas u glavi, imaces sliku kako gde i sta da radis, da li ces sam ili neko drugi 🙂🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, nije niko stolar, niti je vreme za te ambicije, nego je takav deo posla za diy, ne previše složen, ali ni trivijalan.

Za nešto se ima uslova, za nešto i ne.

A ako nema zadovoljstva u tom radu, ili nekih ideja za realizaciju ili probanje, ne treba ni vreme gubiti. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...