Jump to content

ZM, random zanimacije


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

malo opravdane reklame

 

 

 

WWW.FACEBOOK.COM

Pops N Cracks ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Pops N Cracks und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte zu teilen und die Welt...

 

 

https://www.instagram.com/pops.n.cracks/

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

nope, praktican pristup

zadnjih par godina sve iz PL za Diyaudio je, moze se reci, sa jakim ciljem popularizacije hobija per se, a to ukljucuje odredjen stepen kompromisa

Nele prakticno gubi pare za svaki kit koji je u njegovoj organizaciji

etc.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ne znam koliko gubi pare za kit. B1k nutube znam da sam napravio za duplo manje novca. Sa boljim komponentama. I to na moju malu kolicinu kupljenih komponenti. Sad jbg, da li placa osobu za slanje i pakovanje svega toga, i koliko to kosta, ne znam. 

Valjalo bi uporediti pearl 2 i pearl 3. Zanima me kolika je razlika zbog kompromisa. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pogledaj cenu ostalih kitova u zadnjih par godina i  racunaj da pola od toga ima Toshibe JFets itd.

racunaj da sortiranje delova i slicno rade volonteri DiyA, dok samo slanje odradjuje neka treca strana, komercijalno

tako mora zbog papirologije

msm, licno ne znam kako i koliko DiyA placa Neletu za troskove - za neke stvari je moguce da je cista donacija sa njegove strane, za neke stvari mu verovatno pokrivaju samo bazicne troskove koje je on odredio

ene, pogledaj cene Toshiba JFets kod punkydawgs, to je otprilike postena trzisna cena

sve ispod je sumnjivo, sve iznad je kradja 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jbg, obsolete stvari su skuplje. Samo ne verujem da on nije kupovao ozbiljne kolicine dok jos nisu bile u toj situaciji. Stock da se pravi danas, i stock dok ima nije isto. Vidi kapiram da diy kitovi nisu tu da prave pare, ali opet ne moze se reci da su gubitak novca. No ajde, zarada neka ide na placanje logistike :) Salje on i kitove sa j113, koji su dzab dzabe 😁 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nelson je i zatvorio stock...ko zna koliko on toga ima. 

Za nas smrtnike ti jfets i nekako dostupni, dok ako pocne da se juri toshiba mosfets onda je to vec naucna fantastika. 

Sve to otislo u buffer amp pojacalo za slusalice na big diy. Za exoticne sprave, nema vajde 😁🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...