Jump to content

IT razno.

Mikorist

Preporučeni Komentari

E moj Miko lako je tebi, znaš natalnu kartu interneta i koliko žica ima u hadronskom kolajderu.

Mi smrtnici gutamo sve sa interneta k'o gladni pilići, pa ko pretekne. Najbolje prođu kukavice, klikću samo poznato i miran san. :) 

Podeli na ovim sajtovima

Upravo sada, Leonardo reče

E moj Miko lako je tebi, znaš natalnu kartu interneta i koliko žica ima u hadronskom kolajderu.

Mi smrtnici gutamo sve sa interneta k'o gladni pilići, pa ko pretekne. Najbolje prođu kukavice, klikću samo poznato i miran san. :) 

Ama imam oko 50 spremnih templejta - odgovora na ovakve ili slične stvari. Samo copy/paste. Posle hiljadu pacijenata ostalih bez ikakavih podataka i/ili pokradenih lozinki i naloga :D

Podeli na ovim sajtovima

Veoma interesantan članak i rezultat testa!

Kada se ovome doda da su Poljska i Rumunija kupile gomilu južnokorejskog oružja uz ocenu NAJBOLJE NA SVETU i da su stalno najbolji na Piza testovima, po obrazovanju, testovima IQ ..... možda su Tarabići (njihovi tumači) targetirali progresne kao pretnju:D.

Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Mikorist said:

ChatGTP jede i SIri i Gemini... Jezivo je šta radi plaćena verzija. Imam utisak da pričam sa HAL 9000.

Plaši me ova cela priča....Btw ovo je opšta IT tema... 

Miko, video sam i ja, pokazao mi je sin šta može ta trenutno najbolja verzija ChatGPT i za razliku od Vas (ja sam mator pa je to i normalno) ja sam se baš smrzao.

Podeli na ovim sajtovima

Niko nikad nije uspeo da zaustavi točak istorije.

AI će biti napravljen, sviđalo se to nama ili ne (i Masku) jer očito da postoje tehnološki uslovi da bude napravljen-znanje.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

• Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
  • Kreiraj novo...