Jump to content

Trenutno na gramofonu ...

Preporučeni Komentari

Rolling Stones "Goats head soup",half speed master,2 LP sa nekim raritetima ("Scarlet"/Jimmy Page)...fino uradjen remaster,nisu preterali,i nisu pravili nesto drugo od vec postojeg muzickog materijala,nego su fino procistili sve...cistije gitare,orgulje,udaraljke itd...ko ima izlizan stari primerak,moze slobodno da uzme...malo su "preskocili" nekadasnji inzert,sad je integriran u unutrasnji omot...kao celina,meni jos uvek jedan od njihovih drazih albuma...."Hide Your Love" gde Jagger svira klavir,kod mene u top 5 njihovih numera,jos uvek :guitarplayer:

IMG_4637.JPG

IMG_4633.JPG

IMG_4632.JPG

Podeli na ovim sajtovima

next pls....ista serija,ali je ovo skoro objavljeno,half speed remaster,2 LP,Rolling Stones "Tattoo You"...juce sam ovo vec preslusao,ali mi nesto nije bilo bas djene-djene,pa sam uzeo to ponovo,da vidim danaske,sta je to posredi....donji segment je dobro priciscen,gornji spektar (prezens) je malo vise gurnut napred,sto dovodi da se ispraznilo malo srednjotonsko podrucje...energija koja je bila a Richards+Wood gitari u recimo "Start me up" je isparila,nema spiritusa,a ni Jagger kao da ne peva punim plucima :girl_devil:...vredi zbog "lost&found" materijala (drugi LP) ^_^

IMG_4641.JPG

IMG_4642.JPG

Podeli na ovim sajtovima

• 3 nedelje kasnije...
  • 3 nedelje kasnije...

Ne slusam vise ploce  . . .  :(

Na zalost. Pokusam na svaka 2-3 dana . . . . pokrenem . . .  pustim . . .  odslusam max. jednu stranu LP i ..... zatvaram/spustam poklopac.

Nedostatak koncentracije, volje, cega li vec . . .  nemam pojma ?

Sa druge strane, LP-i su otisli sa cenama " u nebesa". Srecom, skupljala se kolekcija vinila decenijama, pa nema frke. ;)

Posle par meseci konacno nadjoh pristojne cene za ova dva vinila. Kupih. :)

Sulcov Timewind bih platio i  4 x vise, ali stari/dobri/provereni dealer tacno zna kako i kada ce da popusti/ponudi i na tome mu hvala. :worship:

Za Prelude sam od ranije znao, da je to bilo solo LP za kupiti, sigurno ne bih kupio, ali taman fino dobro doslo da se metne sa Klausovim remek delom da ce ne polomi ( imam veoma neprijatno iskustvo sa Postama Srb kada sam svojevremeno kupio veoma redak LP sa prostora ex-Yu, papreno ga platio, a dosao vinil napuknut na pola :angry:).

Samo da napomenem da ovog Shultze-a nisam imao na vinilu i da je konacno popunio "rupu" u mojoj polici gde ponosno stoji Klausova diskografija. :)

Btw, jedan od njegovih kultnih albuma uz Moondawn, Cyborg i ostale njegove albume.

sulc1.jpg

sulc2.jpg

sulc3.jpg

Podeli na ovim sajtovima

Pogodi me u po srca! Schulze. A šta veli za Mirage? Mislim da bi trebalo ovima na forumu za elektronsku muziku uvesti pod obavezno da 7 dana slušaju Klausa pa tek onda da mogu objavljivati po forumu. Da znaju ljudi ko je velemajstor.

Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...