Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Vidim da si potpis promijenio. Toliko starudije imaš da više spisak ne može da se uklopi u pravilnik foruma o potpisima zbog ograničenja na 2000 karaktera :sarcastic_hand:

Ćuti nemo da me zajebavaš :serbvidkakisicl0: Što ću kad sam :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od jednog čoveka iz Niša za 160 evra par. Ako nekom bude trebalo, mogu kod istog čoveka da se raspitam da li ima još.Ovo na Thomann-u je cena po komadu. http://www.thomann.de/ie/bc_de500_8_ohm.htmMoji su za taj novac polovni, naravno. Ali ne bojim se jer nije to potrošna roba pošto se koristilo u Hifi kutijama, a kalemove i membrane sam pregledao i u fabričkom su stanju. Inače, ovo se koristi i u Yamamoto YS-500 koji koštaju 9000 $ :) .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

................................

da znas da mi je drago stio si ih docekao

...................

Sad još samo da dočekam malo toplije vreme pa da spaujem sve to u kutije i Bog da me vidi. Probaću i Selenijum i B&C pa ono što mi bude sviralo bolje, ostaje kod mene.

Stigli su i kalemovi za skretnice za bas (3mH, 1,8mm) i visoke (1,2mH, 1,2mm)... Širina waveguide-a je 30 cm radi orijentacije...

Postavljena slika

one gadne sa 6moon ?

:Viannen_loungelizard:

Da :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auuu imenjače! Što ga ubode, alal ti vera!!! :)

K`o prstom u oko.. umal` me slogan ne strevi kad sam vid`o ... i yammamoto bi mu pozavideo, sto na kompresionim, sto na carapicama :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ne stiže Živorad da čuje, svi smo mi drugi i nešto slušali, pa Žika petljao po žicama i kutijama, opet mi slušali, pa Sipi petljao po žicama i kutijama, opet mi slušali... Nadam se da je Žika konačno došao do faze da batali žice i kutije i sluša muziku... :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ne stiže Živorad da čuje, svi smo mi drugi i nešto slušali, pa Žika petljao po žicama i kutijama, opet mi slušali, pa Sipi petljao po žicama i kutijama, opet mi slušali... Nadam se da je Žika konačno došao do faze da batali žice i kutije i sluša muziku... :character13:

Žika je posluš'o (*) jednog pametnog čo'eka, skin'o NAUK dok ga ne obradi i sluša sve u 16... tj u 8(UTP) To slušanje(*) mu je poboljšalo dalje slušanje i povećalo uživanje. Lepo je imati drugare...Žika je, zaista, uživ'o i dok se „petljalo“...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...