Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Pa i ja de se pohvalim malo...vec su pominjani na vise mesta, ali je sad jedina razlika sto su moji.... :to_become_senile:

Ehhh! KAd turis neke valjane ceve vrancuzima pa ce i ti da vi's sta je "prava" dusa! :sarcastic_hand:Uzivaj i nek su sa srecom!:cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad si se pre do Interneta dokopao?! :sarcastic_hand: Jamo da turis kao zadnje satelite! :headphone:;)

Ako njih turi za satelite, ima da mu provalim u stan dok je na poslu :sarcastic_hand: i da mu ih otNem principEm sile :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa kako bez interneta, pa bez kafe mogu, ali bez foruma ne mogu, sve mi diraj, ali forum.... :bathroom: Jamo su na oprostajnoj svirci, polako, jos ne znam sta cu sa njima. :rolleyes: Definitivno me svrbe cevke, jos samo da smislim koje, mada nekako vec znam koncepciju...SE, interstage trafo, anode choke, CLC filtracija...300B, 6c33s...7-8W npr :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mika kupio i odma polomio :sarcastic_hand:

:Viannen_loungelizard:

bas me kopka da li ovo moje sad svira jace i dublje od toga :bathroom:

Postavljena slika

ako ti se pomeraju figurice po radnom stolu - to je to :buehehe:

imam neku figuricu na federu za auto - znaci kad odvrnem tehno na malom Nad-u :connie_nutzo:

igra u ritmu... kad dodje Babel morace komsije da se sele (ili ja) :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uvali ti Jamo Zvuletu, vidis da se primio. :P

Ma ja sam se primio od prvog dana na njih :rolleyes: Naš prvi susret je bio vatren ali i nežan i prefinjen, takođe :give_ros: Prosto, kada sam ih video, nisam mogao, a da ne budem ostavljen bez daha njihovom siluetom i snažnom ličnošću. Tada sam shvatio jednu stvar... Moraju da budu moje..................................pola sata kasnije ............................ i u tom trenutku je pomenuta cifra i ja sam odustao :(:buehehe: Sad bez šale, vrede te kutijice ali se meni dosadilo više samo da dovlačim kući kao krtica. Stoji mi kompletan Sipijev F5 u delovima i čeka sklapanje, stoje mi dva modula D-class 300W stereo pojačala, moram da nabavim dobar DAC i transport, u toku je izrada Yuichi A-480FL horne. Dok pozavršavam to trebaće mi Boga oca vremena... Dakle, od kupovine još jednih zvučnika nema ništa.Juče smo ja i Gagica napravili završne pripreme za ove moje kante i ne bih se više baktao sa još nekim kantama. Kako jedan pametan napisa... hoću ja da posedujem njih, a ne one mene (apropos konstantnog žudenja i jurcanja za nekim drugim, boljim, ..... zvučnicima).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa Miko moj je vise onako, tehnicar....nista ne trese, ne skace, ne vristi.... ;) ili se samo tesim.... :blush:

ovo linearnije svira od predhodnog orginalnog cabasse drajvera - cak se srednji cuju jasnije/prirodnije.ali dubina/jacina bassa je tolika - da sve osciluje zajedno sa njim u sobi :connie_nutzo:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...