Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Dajte ljudi, da se ne rugamo... Ovo mi deluje kao retardirana osoba. Možda grešim ali nije lepo... :scratch_head: Ja sam uvek za zahebanciju (i na svoj račun :sarcastic_hand: ) i off (i u svojim temama :buehehe: ) ali mi ovo deluje kao drugačija situacija (ako nije radio photoshop)... :angel0:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja bih rado okacio neke svoje - " momentes de retiragement", nego ne mogu da i` nadjem... :Viannen_loungelizard:inace, mislim da su prikazane fotografije, makar bile i montirane, vezane za vrstu deformiteta koja svakako nije ni najmanje za zezanje..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dajte ljudi, da se ne rugamo... Ovo mi deluje kao retardirana osoba. Možda grešim ali nije lepo... :scratch_head:

Ja sam uvek za zahebanciju (i na svoj račun :sarcastic_hand: ) i off (i u svojim temama :buehehe: ) ali mi ovo deluje kao drugačija situacija (ako nije radio photoshop)... :angel0:

ja bih rado okacio neke svoje - " momentes de retiragement", nego ne mogu da i` nadjem... :Viannen_loungelizard:

inace, mislim da su prikazane fotografije, makar bile i montirane, vezane za vrstu deformiteta koja svakako nije ni najmanje za zezanje..

sorry, nisam mislio nikoga da ponizavam, ili vredjam, :blush:

Zelim Vam svima sve najbolje u predstojecoj godini,

i da zavrsite projekte koje ste poceli :cheers:

ja napravio garazu, za juniora

post-543-0-36837800-1293797235.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sorry, nisam mislio nikoga da ponizavam, ili vredjam, :blush:

Zelim Vam svima sve najbolje u predstojecoj godini,

i da zavrsite projekte koje ste poceli :cheers:

ja napravio garazu, za juniora

e stidi se! mravojed te jeo da je `teo! :sarcastic_hand: ziv ti nama bio :wave:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deda Mraz me i ove godine nateg'o... Naručio sam adapter za svoj foto aparat (filter adapter na objektiv) i set od 4 filtera. Juče me zovu, stiglo, spremi pare. Dobro, odem i platim, dobijem kutijicu, i sav srećan, sednem u kola i kući. Dođem kući, otvorim, ne vidim adapter... Super, sada filtere mogu selotejpom na naočare da zakačim, na foto aparat sigurno ne. Zovem, alo bre, gde je ostatak paketa? Saće da proveri.... stiglo... ali ostalo negde u minkenu... Sledeća tura stiže za tri nedelje. Fala ti Deda Mraze, a i za pojačalo što je proradilo, fala mnogo... Dakle Radosave...http://www.youtube.com/watch?v=b5xNHW4y-IQ

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deda Mraz me i ove godine nateg'o... :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: Naručio sam adapter za svoj foto aparat (filter adapter na objektiv) i set od 4 filtera. , ne vidim adapter..

koji ti je prelaz sa objektiva na falitere
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koji ti je prelaz sa objektiva na falitere

Ma to je za Canon S3 IS (S2, S3 i S5 imaju isti prihvat, ali ne se brigaj, adapter je kupljen, stigao do kupca (koji uslužno kupuje za nas ovde sa ebay-a) samo je slučajno ostao u minkenu... Inače, adapter je na 52mm. Bar su filteri 52mm :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to je za Canon S3 IS (S2, S3 i S5 imaju isti prihvat, ali ne se brigaj, adapter je kupljen, stigao do kupca (koji uslužno kupuje za nas ovde sa ebay-a) samo je slučajno ostao u minkenu... Inače, adapter je na 52mm. Bar su filteri 52mm :)

Ja pomislih da je za dslr pa velim kakav adaper ti treba kad uzimaš filtere prema objektivu.Sa fuji s5500 koji sam imao taj adapter -tuba je dolazio u kompletu sa aparatom što je dobra stvar jer štiti objektiv od udara i prašine naročito kad se stavi filterNišta nego da čekaš da dođe ta tuba-adapter je pomislih da ti treba prelaz primjera radi sa 49 na 52 ili slično jer mi je nešto od tih prelaza ostalo a ne treba mi
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja pomislih da je za dslr pa velim kakav adaper ti treba kad uzimaš filtere prema objektivu.Sa fuji s5500 koji sam imao taj adapter -tuba je dolazio u kompletu sa aparatom što je dobra stvar jer štiti objektiv od udara i prašine naročito kad se stavi filterNišta nego da čekaš da dođe ta tuba-adapter je pomislih da ti treba prelaz primjera radi sa 49 na 52 ili slično jer mi je nešto od tih prelaza ostalo a ne treba mi

Ja sam imao S5600 pa znam o čemu govoriš, ali sam ga brže bolje prodao jer su slike čak i u RAW formatu sa 1:1 rezolucijom imale neki "grain", rekao bih, razmazani pixeli, pa sam kupio ovaj Canon, razlika što u ceni i dostupnosti SD namesto XD kartica, plus mi se čini da uz malo pažnje Canon pravi daleko oštrije i jasnije slike, čak i u JPG formatu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam imao S5600 pa znam o čemu govoriš, ali sam ga brže bolje prodao jer su slike čak i u RAW formatu sa 1:1 rezolucijom imale neki "grain", rekao bih, razmazani pixeli, pa sam kupio ovaj Canon, razlika što u ceni i dostupnosti SD namesto XD kartica, plus mi se čini da uz malo pažnje Canon pravi daleko oštrije i jasnije slike, čak i u JPG formatu.

definitivno canon je canon

i ja utopih mog fuji-a

no jel to što čekaš kao onaj adapter što je bio kod fuji-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

definitivno canon je canon

i ja utopih mog fuji-a

no jel to što čekaš kao onaj adapter što je bio kod fuji-a

Ono što ja čekam je Canon LA-DC52E Adapter plus LH-DC20

Postavljena slika

... i čekam... :aloofandbored12:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da neko ne stekne utisak da Fuji aparati nisu dobri, moj komentar se odnosi na seriju S5xxx, aparati serije recimo S6xxx su kudikamo bolji, ali je i cena... :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da neko ne stekne utisak da Fuji aparati nisu dobri, moj komentar se odnosi na seriju S5xxx, aparati serije recimo S6xxx su kudikamo bolji, ali je i cena... :crazyrocker:

ma daleko od toga da su loši, čak što više više nego dobri aparatiali su ovi iz canona neviđena govnaono što fuji daje kao pripadajući set daklem tubu koja je prevashodno zaštita objektiva od mehaničkih udara a sa filterom i od prašine to canon prodaje kao dodatni priborTo da zarade još, malo im što deru na aparatima i objektivima

:Viannen_loungelizard:

Što se ovi smješka da nema fuji-a
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma daleko od toga da su loši, čak što više više nego dobri aparatiali su ovi iz canona neviđena govnaono što fuji daje kao pripadajući set daklem tubu koja je prevashodno zaštita objektiva od mehaničkih udara a sa filterom i od prašine to canon prodaje kao dodatni priborTo da zarade još, malo im što deru na aparatima i objektivimaŠto se ovi smješka da nema fuji-a

Mene ne zanima šta ko i gde zarađuje pa još i na čemu, mene zanima šta ja dobijem za svoje pare, prvenstveno kakav osnovni kvalitet. Žena i ćerka dele A460 koji pravi ok slike, samo... ždere baterije k'o da su za džabe. S druge strane, nije koštao ni 100€ pa što reče, što ne platiš na mostu... Ovaj moj S3 s druge strane, kada stavim napunjene akumulatore, zaboravim kada je bilo dok se ne isprazne. Naravno, kupio sam "Recyko" koje se ne prazne u stajanju. Plaćeno na mostu, da ne moram na ćupriji :) E sad, što ja hoću da se igram filterima, kujmebe, niko me ne tera... :) Ono što jeste stiglo, ali nemam kako da koristim je ovo: http://cgi.ebay.de/4erSet-UV-CPL-Polfilter-FLD-Filter-ND2-52-mm-52mm-/170565068463?pt=DE_Elektronik_Computer_Foto_Camcorder_Foto_Camcorderzubeh%C3%B6r_PM&hash=item27b67866af UV filter, da ne objašnjavam, polarizacioni filter, za otklanjanje odsjaja sa površine vode i stakla (i slično), FLD filter za eliminaciju efekta zelenila kod snimanja pod fluo rasvetom i ND2 filter za eliminaciju hue promena. Divna stvar kada se slika priroda... Samo još adapter da stigne i... :Viannen_loungelizard:Elem, smeška se baš zato što ga ima...BTW, jedan od dodatnih razloga što sam ja moj prodao je bila problematika oko silovanja oko uguravanja i vađenja iz torbice, a nije mi se dalo nositi torbekanju...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...