Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ovo linearnije svira od predhodnog orginalnog cabasse drajvera - cak se srednji cuju jasnije/prirodnije.ali dubina/jacina bassa je tolika - da sve osciluje zajedno sa njim u sobi :connie_nutzo:

Kao i obično, neko je opako utripovan... Mene sada već kopka šta je sledeće zbog čega će ovo biti ispljuvano... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hehenajzad si se otvorio podruznica radi , u potaji ...... :Viannen_loungelizard:

Čeka se da stignu bukove daske pa da se pristupi izradi. Ne ja već jedan jaaako dobar drvodelja. Rekoh drvodelja jer ne želim da poistovećujem ovog čoveka, umetnika, sa klasičnim stolarom. Video sam jedan rad kod njega koji me je ostavio bez daha. :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...cak mislim da se povucem i da slusam samo muziku - forumi me ne zanimaju vise.....

lazi sebe , al' nemoj nas ........ to bi i ja isto tako mogao da napisem ........ pa bi mi ti mrk poverovao :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ljudksije mi nekako dodje kad se covek iskreno raduje, pa pocne i malo da preteruje u tome i penje se drugima po glavi, nego da je kao moja malenkost npr, konstantno nezadovoljna onim sto vec ima.. smorilo me vise to konstantno rastezanje do "boljeg", sto je jos gore, u pitanju je samo misaoni proces (nedostatak sredstava i jos malo obraza pred samim sobom i jom nekolicinom persona cine sve to zatvorenom misaonom formom :to_become_senile: ..)edit: pa makar jos 150 puta promenio misljenje :sarcastic_hand:..a o umjetniku, sve najbolje..cuce se, videce se tek :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ljudksije mi nekako dodje kad se covek iskreno raduje, pa pocne i malo da preteruje u tome i penje se drugima po glavi,

to je kljucna stvar....jos Babel da mi legne - i to je to - sta ce mi bolje ? :sarcastic_hand: i gde to da slusam sto postoji bolje/vece/skuplje - nemam uslove gde da stavim i slusam na miru :to_become_senile: posle ovoga mogu da pisem offtopic - vicove - sta slusam od muzike itd...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

stiglo Miki , pre nekoliko dana2 kom2 x 110Vac , static shield (x2) , 2 x 18Vacmotano kao 300VA , jezgro ihajupaljac i accu 12V/7Ah za poredjenje velicine

Di? Kolko šoldi? Čisto da ne moram noćom da potežem u Bač s kalauzom u obliku pajsera.Ili bude kao u onoj pjesmi: "...i rekao majci, oći i ja ovako. Majka me kišobranom u glavu ošine..."
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na moju veliku zalost - zarad kvaliteta koji je postignut - ovo je izgleda bila one off prilikapitao sam dva puta da li mogu preneti info - svima dobro - ali nema uslova za todo tada - sve preporuke za B. Petrovackod njih sve sto je uzeto - nema zamerke

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...