Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Izgleda lepo uradjeno :good2:Da uzivas u njemu :cheers:

Хвала! Пренећу конструктору! :)П.С. У моменту, користим Trafomatic Head One као преамп, па у Cinemag трафое и у F1 преко XLR-a. Велики проблем је то што Head One има гадан брум преко Line Out-а, па следећи корак је други преамп.Зене, јел' чујеш?!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

DIY definitivno - rupe za ulaze nisu u ravni, konektori malo ukrivo montirani, na zadnjoj ploci pise PAS600 a na prednjoj SPA600...Kad budes fotografisao unutrasnjost postavi molim te sliku vece rezolucije a JPG kompresiju malo povecaj kako bi usla u limit od 200kB.Edit:pretekao si me sa slikom unutrasnjosti ali i nacin izrade upucuje na DIY rad (nacin montaze poklopca pogotovo)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nakon otvaranja uređaja, vidim da je slika iznad rezultat prepravke, netaknut, ima onaj plavi ALPS, biće da je kapica previše štrčala pa je negde, nekako munuto i probilo nalepnicu sa zadnje strane. Eto meni zabave :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Elem, povampirio se kerber...Sony TA-AX500, old school, low price, attenuator to be fixed or replaced...

Moje nekadašnje pojačalo... tonske kontrole se zaobilaze onim 'CD Direct' dugmetom, onovremenski 'hit'. Plus nežno LED osvetljenje noćom :) Al' om'a da ti kažem: nije mogao da pokrene SBI5 (aka 'Petica pevalica' - Dynaudio 24W75+D28) kako treba, hFalilo mu je vazduha u plućima. Zvučno vrlo korektno, umilno pojačalo, dok ima snage. Eh, memorije iliti sećanja ... :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja, fala bogu, nemam SBI... Ovo mi deluje kao super kerefeka da ga izglancam i spojim sa malim Tannoyima kod ćere... Ima ćera da ima najcool muziku u ulici a i dve susedne :Viannen_loungelizard: (tatina muzika se ne računa, to em nije u prizemlju, em ne puštam bilo koga da to gleda i pipka...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein, promeni ona dva konda i stavi golemi Grec umesto one 4 diode.Sta je na izlazu? STK ili trandze?

Ne menjam ja ništa dok ne sredim pot. Inače, oni kondovi su ELNA for Audio, a na izlazu trandže. Ovo je još iz vremena kada su se trudili :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja sam otvarao moj JVC. Neverovatnoi lici na ovo Pioneerce. Takodje Toshibe u izlazu. ( Jel ti rece Toshiba?)Odmah sam promenio kondove. Ima nekih Philipsa 10 000uF 63 V koji odgovaraju. ( Ako nemas da saljem?). Verovatno ce i pot trebati da se menja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sony, sory

Dakle, ni istu reč ne znaš da napišeš isto dva puta za redom... Pa šta je to prijatelju s stobom danas? Ti ili nisi dobio, ili si morao... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...