Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Malo i ja da se pohvalim.

Od pre par dana vlasnik a od sinoć i zadovoljni korisnik i uživaoc zvučne kartice ESI Juli@.

Kupljena od kolege forumaša Mlaje, prošle nedelje.

Obaveze mi nisu dale priliku da je odmah aktiviram iako sam je sa čežnjom gledao zarobljenu u kartonskom pakovanju.

Juče se zgodi prilika da je ugradim u računar i instaliram drajver.

Iz nekog razloga instalacija nije potekla lako pa sam se oslonio na pomoć prijatelja " 'alo Sipi, 'alo Djole " i...I !

Uživanje može da počne.:hipi:

Kombinacija u kojoj Juli@ radi je - Win7/32 Ultimate>Juli@>Dig.integr.amp. Akai AM-55>Dayens Studio monitori ( Boki crossover tuning )

Sada bih mogao da krenem da kitim kao Mika u vezi Cabassica, ali to će biti neka druga priča. :hi:

post-11-0-00831800-1301901573.jpg

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U inat mnogima koji blate Hiraga-e (pogotovu DIY, mada ne znam za druge), upravo slušam takovu na Soltanus... Mmmm, sramota me je što je zapustih... Zolika je, tačno, predvideo gde je trouble in paradise u love relationship između F3 i njegovih „roletni“... Nice experience... Lepo je imati hladnu reserve...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo i ja da se pohvalim.

Od pre par dana vlasnik a od sinoć i zadovoljni korisnik i uživaoc zvučne kartice ESI Juli@.

Kupljena od kolege forumaša Mlaje, prošle nedelje.

Obaveze mi nisu dale priliku da je odmah aktiviram iako sam je sa čežnjom gledao zarobljenu u kartonskom pakovanju.

Juče se zgodi prilika da je ugradim u računar i instaliram drajver.

Iz nekog razloga instalacija nije potekla lako pa sam se oslonio na pomoć prijatelja " 'alo Sipi, 'alo Djole " i...I !

Uživanje može da počne.:hipi:

Kombinacija u kojoj Juli@ radi je - Win7/32 Ultimate>Juli@>Dig.integr.amp. Akai AM-55>Dayens Studio monitori ( Boki crossover tuning )

Sada bih mogao da krenem da kitim kao Mika u vezi Cabassica, ali to će biti neka druga priča. :hi:

post-11-0-00831800-1301901573.jpg

.

:happy64: Svira Julija, ljubi je Mlađa :)

Drago mi je da ti se sviđa Zoki :drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo i ja da se pohvalim.

Od pre par dana vlasnik a od sinoć i zadovoljni korisnik i uživaoc zvučne kartice ESI Juli@.

Kupljena od kolege forumaša Mlaje, prošle nedelje.

Obaveze mi nisu dale priliku da je odmah aktiviram iako sam je sa čežnjom gledao zarobljenu u kartonskom pakovanju.

Juče se zgodi prilika da je ugradim u računar i instaliram drajver.

Iz nekog razloga instalacija nije potekla lako pa sam se oslonio na pomoć prijatelja " 'alo Sipi, 'alo Djole " i...I !

Uživanje može da počne.:hipi:

Kombinacija u kojoj Juli@ radi je - Win7/32 Ultimate>Juli@>Dig.integr.amp. Akai AM-55>Dayens Studio monitori ( Boki crossover tuning )

Sada bih mogao da krenem da kitim kao Mika u vezi Cabassica, ali to će biti neka druga priča. :hi:

post-11-0-00831800-1301901573.jpg

.

Možda svira bolje sa analognog izlaza, odnosno mislim da ima bolji DAC od Akai AM-55. Vredi probati. Da dodam još da za W7 treba SP1.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda svira bolje sa analognog izlaza, odnosno mislim da ima bolji DAC od Akai AM-55. Vredi probati. Da dodam još da za W7 treba SP1.

Svira sa analognog izlaza.Postaraću se i za refreš W7.Akai A-55 ima DAC PCM58 2kom, tako da ću nekom prilikom probati kako radi drugačije povezano.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja više ne znam da li ima smisla busati se u grudi... Bilo bi potpuno politički nekorektno... A još nisam iste ni isplatio u celosti... :Viannen_loungelizard:

Htedoh da Ti ispravim post u:

Ja više ne znam da li ima smisla busati se u busts... Bilo bi potpuno politički nekorektno... A još nisam iste ni isplatio u celosti... :Viannen_loungelizard:

al' sam se uzdržao. Dosta je što sam Ti jedan post , danas, malo pre, ispravio...(sad počinje da se okreće i da traži šta sam mu ispravio...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...