Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

16 minutes ago, Zen Mod said:

sta bi sa cukom ?

Nista, pravim mu frizuru ... hugger i bellypan da ga cuvaju od kamencica :)

Brembo je vec na njemu ali sam morao zadnji disk da promjenim ... naravno, Brembo (duplo jeftiniji od origi!!??).

Tu su vijci zardjali pa mu stavljam od titana, SuperMan je to :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, ninja said:

Nista, pravim mu frizuru ... hugger i bellypan da ga cuvaju od kamencica :)

Brembo je vec na njemu ali sam morao zadnji disk da promjenim ... naravno, Brembo (duplo jeftiniji od origi!!??).

Tu su vijci zardjali pa mu stavljam od titana, SuperMan je to :)

mo'z titan a mo'z , da prostis , i obicni prohrom

 

:)

ocem slike kad ga uljepsas

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

.... Sada brzometno u potragu za rucicom (707) i eto vintage "price" kod tebe u setup-u......

lakše mu da je meni proslijedi da ne traži ručku:buehehe:   .... on ionako ima ove moderne ručke neće mu pasovati ;) ... ni mi jasno što je kupovao:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Doktor said:

Konacno stigla Legenda. :worship:

Sada brzometno u potragu za rucicom (707) i eto vintage "price" kod tebe u setup-u.

Javljaj utiske pod obavezno.

 

2 minutes ago, revox said:

lakše mu da je meni proslijedi da ne traži rukčku:buehehe:   .... on ima ove morerne ručke neće mu pasovati ;)

:) ma radi to dobro i sa ovom mojom,ovo sto pominjete bi vec bilo cepanje dlake na dva i gledanje u pege na Mesecu :loleverybody:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sam probao da digitalni izlaz iz Cd plejera povezem na onaj ranije spomenuti ultra jeftini DAC. Khmm..ovaj...khmm...ono ne bi smelo tako dobro da se cuje...

Sad kontam da bi se mogao za male novce sastaviti sistem koji bi svirao 91% dobro u odnosu na neki koji kosta 100 puta vise. E sad, mi hocemo preostalih 9%, a to kosta... Ma negde sa procitao neki Law of diminishing returns, 'bo ih Lav...

IMG-1463832383962-V-800x450.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Vix said:

Khmm..ovaj...khmm...ono ne bi smelo tako dobro da se cuje...

Rekoh, nije uopšte loše. Čak i ako se zanemari cena. Doduše, nije na "onom" nivou, ali za sitne pare može da se na primer "modernizuje" neki solidan integrisani pojačivač pa da ima i direktaša jedan digitalni ulaz. Cheap and dirty upgrade a da krajnji rezultat ne zvuči ni jeftino a ni prljavo... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam neki dan uzeo onog neskutijanog pa ću ga ubaciti u pojačalo za slušalice (iz teme "što radim...."). Inače mi je bio 10 dolara +  free shipping, ali sada vidim da ne piše cijena poštarine.......

 

Mislio sam se hoću li to ili USB ulaz, a za takvu varijantu ima ovo čudo, nisam isprobao.......

http://www.ebay.com/itm/SA9227-PCM5102A-32BIT-384KHZ-USB-DAC-HIFI-Asynchronous-Decoder-FOR-android-/172125219581?hash=item2813766afd:g:YU0AAOSwmmxW3VDe

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ova digitalija postala boles', 10$ za ovo, 10$ za ono, svuda isto svičersko napajanje, svuda ista muzika sa interneta, ubije ko gos'n Rajkovića u našem hobiju svaku individualnost, kupiš svoju sledeću dozu NajNovijegNajBoljeg DigiGedžeta svakog meseca od Proroka Sa Istoka, skutijaš i ćaozdravo do sledećeg NajBoljegUltimativnog Ulaza Za Slušalice Izlaza Za Signal :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, zbotic said:

Ja sam neki dan uzeo onog neskutijanog pa ću ga ubaciti u pojačalo za slušalice (iz teme "što radim...."). Inače mi je bio 10 dolara +  free shipping, ali sada vidim da ne piše cijena poštarine.......

 

Mislio sam se hoću li to ili USB ulaz, a za takvu varijantu ima ovo čudo, nisam isprobao.......

http://www.ebay.com/itm/SA9227-PCM5102A-32BIT-384KHZ-USB-DAC-HIFI-Asynchronous-Decoder-FOR-android-/172125219581?hash=item2813766afd:g:YU0AAOSwmmxW3VDe

A sta fali JLSoundsu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako vam kažem da mi sviri pojačalo od 70 dinara i da se napaja sa telefonskog punjača koji je ako se sećam 3 ili 4 eura jer ne mogu da nađem gde mi je ono od 100 dinara... Ludilo tek sledi. Uzeo sam da napravil ćaletu za puštanje muzike mali USB ugradni plejer koji pored mp3 pusta i wav i flac, ima radio i daljinski za sve to i košta oko 6 dolara\eura. Ludilu nema kraja. 

Evo ga  http://www.ebay.com/itm/181989312460?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prihajalo

komada jedan + preamp , za sredjivanje kolegi PredragM

drugi za referencu i sredjivanje , da se ima po kuci

nauk , cisto da zulja pri kupovini polovnih stvari - i bez osciloskopa se primecuje da amp 2 ( onaj koji nije Predragov) ima oscilacije - greju se otpori u izlaznom Boucherot filteru

 

sutra verovatno krecem sa temom o servisu/prepravci Hitachi HMA--6500

amps plus preamp.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...