Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

20 minutes ago, Zen Mod said:

jemas semu ?

imas rasta otvoriti temu za to ....

Imam nešto...

https://drive.google.com/open?id=0B7_pNwI4yt_lU0tZaFlhdF9tX2M

Nego, ladno ima opciju sa zadnje strane da isključiš ventilatore ako ga ne cepaš.

Sranje je što su štedeli malo na ladnjacima - 20kom 2sj50/2sk135 ugreju parčad lima očas posla.

Neko je bio velikodušan i odradio recap na poprilično mesta. Čak su i main kondiši promenjeni.

Takođe sam primetio da su potenciometri menjani.

No, sve je to manje bitno jer kada sam ga pustio u rad...što bi moj kumašin reko na čisto engreskom, KOM BOLIVE !  Momentalni jawdrop na prvu notu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

otrpilike varijacija aplikacione Hitachi seme , sa umetnutom amplified diode za regulaciju biasa i emiter folowerom za driver stage

zasluzuje posebnu temu , ako ces ga ostavljati zakucano na polici

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
1 hour ago, ZZZ said:

nemam pojma stvarno. dobio od druga iz rusije. vidim pise nesto kao sibirski kedar? verovatno nesto gorko, neka rakija sa necim od kedra? videcemo :Viannen_loungelizard:

Etalon Cedar vodka

Etalon Cedar vodka embodies traditions of the Russian North, the soul of Siberia: infusion of cedar nuts imparts a light flavour shade and special smoothness to this vodka. We use premium quality Lux alcohol for this vodka production.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Etalon Cedar vodka

Etalon Cedar vodka embodies traditions of the Russian North, the soul of Siberia: infusion of cedar nuts imparts a light flavour shade and special smoothness to this vodka. We use premium quality Lux alcohol for this vodka production.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...