Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Grozni mora prvo da vidi to uzivo, a onda da napravi slicni, posto su nam potrebne dimenzije razlicite..... Grozni ima veci. :msn-rofl: (size doesn't matter, ma majke ti )...  Jbg, taki mi. u sirinu 62 cm. u dubinu 55, uvis pa i nije bez cca 28.... Pa ti vidi. :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Startas brate, kupujemo domaće :) Grozni za ovaj gramofon kaže - vodoinstalaterska radost :)

Startas, bokte, zaboravio sam za tu cuvenu marku brenda :) Divne su bile. Ona tri popodneva kolko su trajale.

Mlogo ubav sistem, a i izvestio si se sa slikanjem, sad je uzivancija pratiti. Uzivaj uz finu mjuzu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grozni mora prvo da vidi to uzivo, a onda da napravi slicni, posto su nam potrebne dimenzije razlicite..... Grozni ima veci. :msn-rofl: (size doesn't matter, ma majke ti )...  Jbg, taki mi. u sirinu 62 cm. u dubinu 55, uvis pa i nije bez cca 28.... Pa ti vidi. :Viannen_loungelizard:

 

ne verujem dok ne premerim, pogotovu visinu.. to si izgleda laktom merio  :whistle2:  :)

 

 

Startas, bokte, zaboravio sam za tu cuvenu marku brenda :) Divne su bile. Ona tri popodneva kolko su trajale.

Mlogo ubav sistem, a i izvestio si se sa slikanjem, sad je uzivancija pratiti. Uzivaj uz finu mjuzu!

 

ihh, Startas je bio super u odnosu na YASSA ili Simod :)

 

fala vi :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grozni mora prvo da vidi to uzivo, a onda da napravi slicni, posto su nam potrebne dimenzije razlicite..... Grozni ima veci. :msn-rofl: (size doesn't matter, ma majke ti )...  Jbg, taki mi. u sirinu 62 cm. u dubinu 55, uvis pa i nije bez cca 28.... Pa ti vidi. :Viannen_loungelizard:

Grozni jel znas kad je jedan rekao da ,, ima,, od 8 cm i svi se smejali ha ,ha ha, a on reko ne ha nego fi :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

šupalj ozdo, a ozgo pun, čvrst i stamen, baš onolko kolko treba da se predupredi retip zvučnice koja nije ni 100 sati gazila.. mmcuim balavu..

 

Bas je stamen, moze i Groznog izdrzati :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Woland:lep taj poklopac,al ja sam muku mucio i sa originalnim svojevremeno,gde ga skloniti,dok se koristila vrtilica,a ovo je bas veeeelikooo.. :)..drugo,razmisli o nekoj modifikaciji,da se poklopac distancira/fiksira uz onu dasku na sto stoji gram..vrag ne spava,neko zamahne malo jace samo sa crevom od usisivaca kad je poklopac ovako na svom mestu,i eto belaja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Može kanap (sa kitom na kraju), da se prebaci preko kotura (fiksiran za plafon), pa kada je potrebno podići poklopac (zvono) iznad mašinerije.

Nedostaje još alka na poklopcu za koju bi vezao uže.

Drugi kraj (kita) ide u ruku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Woland:lep taj poklopac,al ja sam muku mucio i sa originalnim svojevremeno,gde ga skloniti,dok se koristila vrtilica,a ovo je bas veeeelikooo.. :)..drugo,razmisli o nekoj modifikaciji,da se poklopac distancira/fiksira uz onu dasku na sto stoji gram..vrag ne spava,neko zamahne malo jace samo sa crevom od usisivaca kad je poklopac ovako na svom mestu,i eto belaja...

 

Ukoliko bi poklopac stajao na dasci, dimenzije bi mu bile tek za 3-5 cm manje (visina bi bila značajnije manja).. gramofon bi tada bio ranjiviji na udarce.. ovako zbog daske ne može da spadne ni napred ni pozadi, niti da bude u dodiru sa zvučnicom ili ručkama.. 

 

srećom da soba nije mala i da postoji jedno zabačeno mesto gde mogu odložiti poklopac

 

 

Može kanap (sa kitom na kraju), da se prebaci preko kotura (fiksiran za plafon), pa kada je potrebno podići poklopac (zvono) iznad mašinerije.

Nedostaje još alka na poklopcu za koju bi vezao uže.

Drugi kraj (kita) ide u ruku.

 

može i lanac sa tegom na kraju, radi lakšeg podizanja.. kita u ruci je depresivan prizor

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ukoliko bi poklopac stajao na dasci, dimenzije bi mu bile tek za 3-5 cm manje (visina bi bila značajnije manja).. gramofon bi tada bio ranjiviji na udarce.. ovako zbog daske ne može da spadne ni napred ni pozadi, niti da bude u dodiru sa zvučnicom ili ručkama.. 

 

srećom da soba nije mala i da postoji jedno zabačeno mesto gde mogu odložiti poklopac

nisme razumeo :)..poklopac stoji gde stoji i sada (na komodi)..neke granicnike bih ubacio u onu visinu gde bi se to moglo "naci" sa daskom od gramofona..protivteg od 12" visi napolju kolko vidim (?) i blizu je onom prorezu natrag na plexi poklopcu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

axa to.. graničnici nisu potrebni pošto je moje soko okolovo sve tako precizno izmerilo da zvono ne može ni da dodirne ni jedan deo gramofona - daska je graničnik.. a osovina Kuzmine ručke izlazi izvan gabarita zvona za skoro 3 cm, a daska je takođe graničnik zbog kog ne može biti dotaknuta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...