Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

al evo samo ovo ... Siroma sam, al sam besan...

 

Vid', ako kupiš predmetnu iglu za toliko para sigurno ćeš biti i siromah i besan (kad jednog jutra ustaneš i shvatiš da nije to-to što si očekivao...) mada, nikad se ne zna. Bude i među skupim stvarima ponešto dobro... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne kapiras Stajnika. Stiglo uz gramafon, (slika 2) koji je placen veoma, veoma korektno.  Rodi nas majko srecne, pa nas baci i na djubre.... Za godinu dana imacemo centar za reciklazu... :msn-rofl:  Pozdrav prijatelju.

 

Ma skapirao sam ja - link na ibeju si samo stavio reference radi, da se vidi koliko neki tamo traže da se plati za iglu koju si dobio uz kupljeni gram. ... Nevezano za to, kad sam kupio auto, mene došlo netto 2520 u Nemačkoj + davanja oko poreza itd (3900 pred registraciju u Srbiji) - mog'o sam da se tešim da takav auto može da košta i 9000+ evara (isti motor, kubikaža itd) ali nije li to malo omašaj? Ma nema veze... Uzdravlju ga lepo potrošio :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigo lepotan. Izvinjavam se na slikama, Tika je bolestan.

Td 160 MK II, TP 16 MK III, ADC  ZLM MM cca 200 sati radila (ako je za verovati, po mikroskopu ko nova, al nemam slike a i ne razumem se :msn-rofl: ). Pa eve gi,,,

 

 

da te dobro služi :guitarplayer:

 

a što je ovo navalica na thorense :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma skapirao sam ja - link na ibeju si samo stavio reference radi, da se vidi koliko neki tamo traže da se plati za iglu koju si dobio uz kupljeni gram. ... Nevezano za to, kad sam kupio auto, mene došlo netto 2520 u Nemačkoj + davanja oko poreza itd (3900 pred registraciju u Srbiji) - mog'o sam da se tešim da takav auto može da košta i 9000+ evara (isti motor, kubikaža itd) ali nije li to malo omašaj? Ma nema veze... Uzdravlju ga lepo potrošio :)

 

Mislim da sam te video kad si bijo u nemackoj po moduša, vindjakna ti iste boje ko avto samo si imao dužu kosu  :unbelieveble:

post-1515-0-32362400-1427572447_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To je benzinac. Štajnika vozi naftaricu :P

I još pride sa sve crnim retrovizorima i bravicama na vratima, zimi bez ratkapni a vozač ima pola metra kraću kosu (čisto da se vizualno o'ma snjušimo ako se vidimo) :)

 

(mani me sanj'o sam da mi auto stao jer nema više goriva - u poslednje vreme mi prijavljuje sumnjivo nisku potrošnju...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pripazi samo ako se trend smanjenja potrošnje nastavi analogno teoriji širenja i skupljanja kosmosa da ne počne nakon smanjenja potrošnje na nulu da počne da se ponovo povećava potrošnja ili nedajbože da se iskrivi kontinuitet vožnja/potrošnja i krene da prska iz čepa na rezervoaru po 4,3 litara dizela na 100km okolo, ako ga zaboraviš prazniti na svakih 1000km!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pripazi samo ako se trend smanjenja potrošnje nastavi analogno teoriji širenja i skupljanja kosmosa da ne počne nakon smanjenja potrošnje na nulu da počne da se ponovo povećava potrošnja ili nedajbože da se iskrivi kontinuitet vožnja/potrošnja i krene da prska iz čepa na rezervoaru po 4,3 litara dizela na 100km okolo, ako ga zaboraviš prazniti na svakih 1000km!!!

 

Ne troši on manje (mislim ja) nego prijavljuje manju potrošnju, samim tim, postaje netačan (board comp) te se više ne može osloniti na to šta pokazuje... Svakako se držim matematike da mu treba ugrubo 5l pa kad pređem određeni broj km, odem pa tankiram, pa koliko god bude...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma imam 51 litru da se vozam, kako god okrenem, ako nisam sposoban da na svakih 1000 pređenih kilometara bar jednom odem na benzinsku, treba me ubiti :)

(super lepo izgleda kad natankiram pa mi izbaci da imam fore 1480km do sledećeg obaveznog tankiranja - to naprosto u gradu nije moguće - van grada ako se držim do nekih 100-110kmh, onda još i može, ali ne može kad te na svakom drugom ćošku čeka crveno svetlo)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad smo vec kod novopridoslih skalamerija i auta, juce kupih rezervni deo, a sutra ga menjam. Nosac motora. Stari dotrajao pa Stilo vibrira ko dizel ;) (i jeste dizel). Ima ljudi koji taj deo nikad ne menjaju, posto misle da je normalno da dizel vibrira. Ali mi forumasi dobro znamo sta i kad treba da vibrira, a kad ne! :Dpost-40-14276413565808_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja kupio prekjuce pumpu za gorivo za Logan. Pretprosle godine mi jednom stucnuo nakon 700km voznje a prosle godine dva puta u Golubovcima i u povratku sa mora. Necu da me ove godine iznenadi pa da moram opet da hladim rezervoar u autopraonici. kao prosle godine u Niksicu. Posle toga je bez problema stigao u So

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...