Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Stigle 7f7 a.k.a. 6sl7 sa loctal podnožjem. Imam neko sranje sa adapterima loctal/octal, slikavam i njih čim rešim problem!

Dobro si se nalampiro :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fala, adapteri bili kod brace na bužiranju, sada ulaze vražji loctali za medalju, mada je bilo neizvesno do kraja!

Nije mi jasno kako ovakve stvari prodaju ljudima neukim, rupe za pinove zahtevaju ozbiljno predrkeljisanje pre nego što možeš gurnuti lampu u nju!!!

post-36-0-66631500-1431104339_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lep ti "photofun", no ne reče na kakvo se ime odaziva lepotanče ;)

Nema ime, ne da ga ja (po)zna(je)m. Otac mu je VSAudio a.k.a. Savo...

Visatonci su mu d(ij)elovi... ;) Čak sam ih i ja prepozn'o...

Pošto mi je, davno, mlađi potomak oteo Differo-e i, čak, odneo, sada, u EU, dugo sam čekao povratak nekih mališana. Da oni veći ne budu Peerless.. ;P

Za PhotoFun je zaslužan uređaj Tebi (još bolje) poznat... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma pitao samo zato što ga pretraga po slikama na gugletu ne nađe. Našlo svašta "nalik" ali ne i istu sliku. A to "nalik" i ne mora da bude uopšte slično...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema ime, ne da ga ja (po)zna(je)m. Otac mu je VSAudio a.k.a. Savo...

Visatonci su mu d(ij)elovi... ;) Čak sam ih i ja prepozn'o...

Pošto mi je, davno, mlađi potomak oteo Differo-e i, čak, odneo, sada, u EU, dugo sam čekao povratak nekih mališana. Da oni veći ne budu Peerless.. ;P

Za PhotoFun je zaslužan uređaj Tebi (još bolje) poznat... ;)

 

ah obožavam ova objašnjenja puna misterije zagonetki i tvajlajta  :wink2:

btw pihajalo na slušanje/testiranje (pogledati dole priloženu sliku i po potrebi oguglat skrivenim opcijama):

post-1515-0-37520700-1431637402_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

okupirali me englezi. :)

 

danas nabavio 3 set-a, jer treba da radim 3 para interkonekta.

 

posle mnogih polemika tipa muda, sarme, srebro, teflon, cena,

 

ovi, oni, Yarbo, materine ...

 

izbor pade na ove.

 

uzeti od zastupnika, 100% su original.

 

samo da nadjem malo vremena, smirene zivce, turim naocare i ihahaj.

post-357-0-48236700-1431639392_thumb.jpg

post-357-0-18081200-1431639406_thumb.jpg

post-357-0-55486200-1431639418_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo stigo mi zaslađivač mada može i zlato da se pretopi u šipku?

 

Onda ti jeftinije da o'ma kupiš štanglu (malu šipku) pa imaš zalihu da doživotno pozlaćuješ delove koje smatraš da treba da budu pozlaćeni :)

Razlika u ceni srebra i zlata je baš velika... Zato nije nešto neizvodljivo da se kupe kablovi/žice od "čistog" srebra, ali sumnjam da iko u audio industriji koristi elemente od čistog zlata. Čak i nisam siguran da bi bilo nešto posebno dobro (hvale vredno sa aspekta dobitka na kvalitetu transfera signala) kad bi se neko oprobao i napravio komad interkonekta od zlatne žice (doduše, može zlato da se izvuče na mikronsku dimenziju, nigde ne piše da presek žice mora biti 0,2 ili više)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda ti jeftinije da o'ma kupiš štanglu (malu šipku) pa imaš zalihu da doživotno pozlaćuješ delove koje smatraš da treba da budu pozlaćeni :)

Razlika u ceni srebra i zlata je baš velika... Zato nije nešto neizvodljivo da se kupe kablovi/žice od "čistog" srebra, ali sumnjam da iko u audio industriji koristi elemente od čistog zlata. Čak i nisam siguran da bi bilo nešto posebno dobro (hvale vredno sa aspekta dobitka na kvalitetu transfera signala) kad bi se neko oprobao i napravio komad interkonekta od zlatne žice (doduše, može zlato da se izvuče na mikronsku dimenziju, nigde ne piše da presek žice mora biti 0,2 ili više)

 

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Razlika u ceni srebra i zlata je baš velika... Zato nije nešto neizvodljivo da se kupe kablovi/žice od "čistog" srebra, ali sumnjam da iko u audio industriji koristi elemente od čistog zlata. Čak i nisam siguran da bi bilo nešto posebno dobro (hvale vredno sa aspekta dobitka na kvalitetu transfera signala) kad bi se neko oprobao i napravio komad interkonekta od zlatne žice (doduše, može zlato da se izvuče na mikronsku dimenziju, nigde ne piše da presek žice mora biti 0,2 ili više)

 

Sviri takav jedan u Bečkereku, ako se ne varam i na FAK-u bio ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda ti jeftinije da o'ma kupiš štanglu (malu šipku) pa imaš zalihu da doživotno pozlaćuješ delove koje smatraš da treba da budu pozlaćeni :)

Razlika u ceni srebra i zlata je baš velika... Zato nije nešto neizvodljivo da se kupe kablovi/žice od "čistog" srebra, ali sumnjam da iko u audio industriji koristi elemente od čistog zlata. Čak i nisam siguran da bi bilo nešto posebno dobro (hvale vredno sa aspekta dobitka na kvalitetu transfera signala) kad bi se neko oprobao i napravio komad interkonekta od zlatne žice (doduše, može zlato da se izvuče na mikronsku dimenziju, nigde ne piše da presek žice mora biti 0,2 ili više)

Ima i od zlata pr Dact.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...