Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Od gostiju sam dobio par srebrnih interkonekt kablova za spajanje mog novog gramofona u sistem. Mnogo lep gest i veoma sam zahvalan što me se neko na taj način setio :)

Nemam slike, isto tako kao što mi nije prošlo kroz glavu da bih ovo druženje mogao da ovekovečim, namesto toga, iskoristili smo vreme da se lepo družimo a pride sam dobio i poziv da ovu ljubaznost u vidu posete obavezno uzvratim u skorije vreme. Momci, neka vas sreća prati na putu do kuće!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem, ljubaznošći kolege Paje959 i uz mnogo sreće i divnih ljudi imam čast i zadovoljstvo da Vas obavestim da sam udomio Shaefer Audio Systems Emitter I plus pojačalo.

 

O sinergiji navedenog pojačala i Tannoy kutija sam se uverio u par navrata u Budimpešti kod mog prijatelja koji ima end-of-the-road kako Tannoy-a (WMR) tako i ASR Emitter II sa trostrukim akumulatorskim nalapanjem i miniBasis phono premp-om.

 

Moje je daleko skromnije ali nije ni poenta bila imati veću patku nego postići da patka bude poletna i vesela.

Slike u prilogu:

post-36-0-13034100-1381670037_thumb.jpg  post-36-0-80148800-1381670065_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzevši u obzir da na slikama ne vidim ono što se na mene režeći iskezilo u polumraku/mraku sa zadnjeg sedišta Astre, cenim da je Zflazar primenio neku shrink tehniku da monstruma malo smanji zarad neizazivanja zavisti od strane onih koji žele imati veću patku. Ovu nisam imao prilike pošteno onjušiti ali ako novi vlasnik smatra da je patka poletna i vesela... Neka ga poletnog i veselog. U zdravlju ga trošio! (Emitter-a)

Ne mogu a da se ne setim kako je mlađahni FFL juče najmanje tri ako ne i više puta konstatovao kako mi je pojačalo veliko... Jaaako veliko. Pade mi na pamet da sam možda time nešto hteo da kompenzujem ( :hihihihi: ), a posle se setih da je veličina relativna stvar - trafo od 400VA koji sam stavio nije gabaritno ni četvrtina onih Zocky-jevih od 350VA...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u zdravlju trosio ASR-e ...konkretan primerak ima inetersantnu kilometrazu/put u zadnjih par meseci,o sinergiji sa Tannoy DC smo cini mi se razglabali vec par puta,nije slucajno, negde u toj silnoj literaturi za spravu ce se vec naci negde i mesto gde proizvodjac konkretno spominje neki njihov DC.. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

elem, ljubaznošći kolege Paje959 i uz mnogo sreće i divnih ljudi imam čast i zadovoljstvo da Vas obavestim da sam udomio Shaefer Audio Systems Emitter I plus pojačalo.

 

 

 

Emiter!  :wub:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...