Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

samo da prijavim da sam jako zadovoljan sa pojačalom, slušalo se juče popodne i uveče do pristojnih sati, posle sam ga teškog srca ugasio, bio na poslu, celo vreme razmišljao kako bih mogao malo da ubegnem malo kući da čujem po koju notu avansno!

večeras se kupuju kokice i probava isti u ulozi pojačala u kućnom bioskopu. Na repertoaru će biti Dark Knight Rises na duplom DVD- :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja samo da prijavim da sam najzad uposlio one  http://www.diyaudio.rs/topic/3590-sta-ste-udomili-od-drajvera-i-zvucnika-u-skorije-vreme/page-47#entry162412 umesto (Igorovih) Tannoy bass helpera

 

ovako , jos na kruto , obecava ...... da cu , ako Bog da , ostati na OB full ......... ;)

 

ovijeh dana , ako ne bude previse mrsko , ce da bude proba sa nekom malo urednijom amplifikacijom od trenutnog japanskog risivera od celih 17W po kanalu ......

 

mislim - kad smo vec kod pemzionerskog zvucnickog branda :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja samo da prijavim da sam najzad uposlio one  http://www.diyaudio.rs/topic/3590-sta-ste-udomili-od-drajvera-i-zvucnika-u-skorije-vreme/page-47#entry162412 umesto (Igorovih) Tannoy bass helpera

 

ovako , jos na kruto , obecava ...... da cu , ako Bog da , ostati na OB full ......... ;)

 

ovijeh dana , ako ne bude previse mrsko , ce da bude proba sa nekom malo urednijom amplifikacijom od trenutnog japanskog risivera od celih 17W po kanalu ......

 

mislim - kad smo vec kod pemzionerskog zvucnickog branda :cheers:

ah, vi senilni starci, prvo Stein zaboravio da mete bočne strane zvučniku, pa kad sam malo bolje pogledao, ono, zaboravio i zadnju, i donju i gornju stranu. Gledao i braca, može i on da potvrdi.

 

Nećeš valjda i ti da uradiš isto, odnosno da zaboraviš kutiju a da ostane samo zvuk???

 

A ako ne valja zvuk, zna se: pravac Vrdnik-KurOrt na hadžiluk; popneš panele na sprat, katarza i parakatarza zahvate blažujku i medijapan,  panel se ovaplodi hoh-vinskosremskim milozvukom, navučeš natron džak na njih i pod okriljem guste fruškogorske noći odneseš bezstrane kutije kući, spališ pola od tih 17 japanskih wati, i sa preostalima uživaš kao Stein u potkrovlju, tj bubreg u lojuu!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jok , ja odavno preskacem to nosanje :hihihihi:

 

kod mene se to prvo kiseli na polici negde , dok se kiseli u glavi ..... pa otpadne jedno 80% projekata ........ pa krenem da rasprodajem , pa rasprodam samo pola , pa u medjuvremenu jos nahrckujem , pa ukrug ........ a ono iz prvcijatog kruga dodje na red da se napravi

 

al' bitno da neka nakarada uvek svirucka , pa makar (mono , nesto ne radi drugi kanal ) web radio na prcvoljcima kraj PC monitora

 

http://www.diyaudio.rs/blog/6/entry-132-tannoy-ob-fun-brute-force-approach/

 

ako nastavim ovako , za Novu Godinu mozda napravim i postenu skretnicu ............

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ah, vi senilni starci, prvo Stein zaboravio da mete bočne strane zvučniku, pa kad sam malo bolje pogledao, ono, zaboravio i zadnju, i donju i gornju stranu. Gledao i braca, može i on da potvrdi....

 

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Huston, we have a problem...

 

Ovi linearni su u najmanju ruku neprihvatljivo loši za ovu namenu. Ispolirao sam osovinu do one granice da ležaj već praktično klima a i dalje ima problem sa kretanjem. Što bi rekli, golo govno za ovu namenu. Ali, ko me zna, jasno mu je da me to neće niti zaustaviti niti obeshrabriti. Ima da ga pravim, sve dok ga ne napravim :)

To dakako u pomoć poziva onu drugu varijaciju na temu a to znači da ni klasični kuglični ležajevi nisu potpuno eliminisami iz priče. Jedino što se onda neke sitnice moraju malo drugačije uraditi. Ipak, pre svega ću sada da uzmem onaj dugački (LM6LUU) pa da probam hoće li da radi nakon dodatnog poliranja osovine.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...