Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Zar takav ili slican lezaj nema u Tomos Automatic motorima na automatskom kvacilu? Mislim da je oznaka 081208

 

Rekao bih da nema razloga da iko trpa linearni ležaj u motor, pre će biti da je u pitanju igličasti ležaj... Mada, šta ja znam... Uvek ima iznenađenja iza ćoška...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao bih da nema razloga da iko trpa linearni ležaj u motor, pre će biti da je u pitanju igličasti ležaj... Mada, šta ja znam... Uvek ima iznenađenja iza ćoška...

Lezaj u automatiku je iglicasti jeddnosmerni koji stegne radilicu prilikom gurblanja i kada upali ponasa se kao obican iglicasti lezaj :oldtimer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, tek taj mi ne bi radio... :buehehe:

 

BTW, ima takvih jednosmernih i u izvedbi nalik klasičnom kugličnom ležaju, ponekad se koristi na nekim triciklima u sistemu prenosa kad se ne može primeniti BMX ili višebrzinska račna...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mjkmibožjuseljačku,

 

od kad sam se ponovio za ASR Emitter pojačalo, ponovo sam se navukao na slušanje muzike, došao malopre kući s posla (36 sati intenzivne jedinice), izljubio ženu, dete i nemačkog ovčara, večerao dve bečke šnicle, popio 3 fićoka jabukovače

-jednu za pokoj duše mog tate kome je juče bio rođendan,

-jednu za pokoj duše pokojnog Željka od kog sam dobio fićok kao i divno, doduše kratko poznanstvo i

-jednu za svoju dušu.

 

 

Slušam Keith Jarrett At The Blue Note http://en.wikipedia.org/wiki/Keith_Jarrett_at_the_Blue_Note, razmišljam o tome da je život suviše kratak da bi ga

 

-traćio na bronzu ako umeš za srebro

-traćio na srebro ako umeš za zlato

-traćio na medalje ako te takmičenje ne privlači

 

i tako ja pojednostavio rakiju i Jarrett-a do margina gde banalizacija preti da ugrozi trenutak lucidnosti koji je nagrada/zadovoljenje za nas ludake koji nemamo treće oko ali imamo prokletstvo trećeg uha koje unazad trideset jednu godinu pokušavam da obmanem sa muzikom iz raznih muzičkih sistema.

OK.

Daleko je ovo što se može čuti kod mene od live-štimunga. Opet, bliže je, nego bilo šta što sam čuo u mojih četiri zida. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mjkmibožjuseljačku,

 

od kad sam se ponovio za ASR Emitter pojačalo, ponovo sam se navukao na slušanje muzike, došao malopre kući s posla (36 sati intenzivne jedinice), izljubio ženu, dete i nemačkog ovčara, večerao dve bečke šnicle, popio 3 fićoka jabukovače (jednu za pokoj duše mog tate kome je juče bio rođendan, jednu za pokoj duše pokojnog Željka od kog sam dobio fićok kao i divno, doduše kratko poznanstvo i jednu za svoju dušu.

Slušam Keith Jarrett At The Blue Note http://en.wikipedia.org/wiki/Keith_Jarrett_at_the_Blue_Note, razmišljam o tome da je život suviše kratak da bi ga

-traćio na bronzu ako umeš za srebro

-traćio na srebro ako umeš za zlato

-traćio na medalje ako te takmičenje ne privlači

 

i tako ja pojednostavio rakiju i Jarrett-a do margina gde banalizacija preti da ugrozi trenutak lucidnosti koji je nagrada/zadovoljenje za nas ludake koji nemamo treće oko ali imamo prokletsktvo trećeg uha koji unazad trideset jednu godinu pokušavam da obmanem sa muzikom iz raznih muzičkih sistema.

OK.

Daleko je ovo što se može čuti kod mene od live-štimunga. Opet, bliže je, nego bilo šta što sam čuo u mojih četiri zida. :)

Prija duši kada se pročita nešto ovako iskreno i zadovoljstvo je uživati u tom zadovoljstvu...

Jednostavno: uživajte... ;)

Posebno je lako uživeti se u to uživanje ako se music-a koja se sluša tamo, gde se piše, nekako dobro poznaje i može se čitalac poistovetiti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mjkmibožjuseljačku,

 

od kad sam se ponovio za ASR Emitter pojačalo, ponovo sam se navukao na slušanje muzike, došao malopre kući s posla (36 sati intenzivne jedinice), izljubio ženu, dete i nemačkog ovčara, večerao dve bečke šnicle, popio 3 fićoka jabukovače

-jednu za pokoj duše mog tate kome je juče bio rođendan,

-jednu za pokoj duše pokojnog Željka od kog sam dobio fićok kao i divno, doduše kratko poznanstvo i

-jednu za svoju dušu.

 

 

Slušam Keith Jarrett At The Blue Note http://en.wikipedia.org/wiki/Keith_Jarrett_at_the_Blue_Note, razmišljam o tome da je život suviše kratak da bi ga

 

-traćio na bronzu ako umeš za srebro

-traćio na srebro ako umeš za zlato

-traćio na medalje ako te takmičenje ne privlači

 

i tako ja pojednostavio rakiju i Jarrett-a do margina gde banalizacija preti da ugrozi trenutak lucidnosti koji je nagrada/zadovoljenje za nas ludake koji nemamo treće oko ali imamo prokletstvo trećeg uha koje unazad trideset jednu godinu pokušavam da obmanem sa muzikom iz raznih muzičkih sistema.

OK.

Daleko je ovo što se može čuti kod mene od live-štimunga. Opet, bliže je, nego bilo šta što sam čuo u mojih četiri zida. :)

Uf brate Zflazare sto napisa tako teske recenice pa nas baci u sevdah.Evo i ja veceras dduno koju sljivu viska pa mi lepo selo ovo tvoje pisanje,. Pozdrav iz Mokrins :preved:  :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čime nisi bio zadovoljan sa onim drugim?

Prvi i drugi su bili origi, sa rucicama i DIN konektorima, nisam ih ni prikopcao, planirao svasta (PTP) i kada se svega nagomilalo, prodao.... znaci, nisam bio zadovoljan sa samim sobom i mojom lijenoscu da uradim nesto :-(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Današnji ulov na buvljaku. Novci tolki da se ne sikiram ič ako ne radi jer je jedan zvučnik lepo olupan. A radi sasvim lepo :)

 

Sudeći po korpama i izgledu mislim da su u pitanju 3 inč FR Tang band OEM drajveri kao u Logitech-u ili nešto izašlo iz iste fabrike/prese.

post-53-0-40792900-1382300937_thumb.jpg

post-53-0-84672500-1382300938_thumb.jpg

post-53-0-24466900-1382300997_thumb.jpg

post-53-0-72048200-1382301012_thumb.jpg

post-53-0-82322000-1382301019_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...