Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

ma to je bilo taze slikano kad je dosla,i ta cetkica se samo pridruzila momentalno ostalima u jednoj maloj kutijici sto su van upotrebe  :)

Ma znao sam ( naravno ). :wink2:

Vise komentar za mladje generacije koje nisu imale prilike cuti/imati u svom sistemu takvu zvucnicu kakva je Stanton 881S. :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos jedan gadget od Ortofon-a. :oke:

Postavljena slikaPods 0.jpeg Postavljena slikaPods 6.jpeg Postavljena slikaPods 1.jpeg Postavljena slikaPods 3.jpeg

 

     

Onako uzgled "naletelo" - dosta retka ploca, a skoro pa nemoguce naci u ovako besprekornom stanju. :good2:

Postavljena slikaGubec 1.jpeg  Postavljena slikaGubec 2.jpeg  Postavljena slikaGubec 3.jpeg

Да, сећам се када је изашла ,у омоту од јуте. Има на плочи доста добрих ствари, али Јосипа Лисац у пуној снази је без праве конкуренције.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Да, сећам се када је изашла ,у омоту од јуте. Има на плочи доста добрих ствари, али Јосипа Лисац у пуној снази је без праве конкуренције.

Ne znam za ikoga drugoga ko tako dobro (music-wise) stari (pogotovu na ovim „našim“ prostorima) (bolje nego ijedno vino)...

Uvijek, kapa dole...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam za ikoga drugoga ko tako dobro (music-wise) stari (pogotovu na ovim „našim“ prostorima) (bolje nego ijedno vino)...

Uvijek, kapa dole...

http://www.youtube.com/watch?v=4ZtTuhf-9io#t=162

Bila je u Subotici (na Paliću) letos, još uv(j)ek odlično p(j)eva  :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda je navijački s moje strane, ali smatram ju jednim od pet najboljih vokala svijeta. I da, kad pjeva kako može i zna oduvat će bilo koga sa pozornice...osim možda Arethe kad je u formi. YMMV. :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda je navijački s moje strane, ali smatram ju jednim od pet najboljih vokala svijeta. I da, kad pjeva kako može i zna oduvat će bilo koga sa pozornice..

 

Nije navijacki, to je notorna cinjenica. :oke:

 

nije navijacki samo sa tvoje strane ....... :wink2:

 

ajd , recimo da je davno zavredila da je ne poredimo sa bilo kime , jer je postala kategorija

+1

 

Josipa Lisac je Institucija.

Ovogodisnjim martovskim koncertom u Sava Centru je usrecila prepunu dvoranu. Nekako sam uspeo mesec i vise dana pre toga nekako naci 2 karte "visoko" gore na balkonu, pa desno, desno ...... Ljudi su stajali po prolazlima, ivicama dvorane. Oko moje supruge i mene sedela je prava omladina ( momci i devojke nekih 25+ godina ) koja je sa nama zdusno pevala i napamet znala sve pesme. Bez komentara u publici, razgovora, mobilnih telefona, izlazenja posle druge, trebe numere. Sto bi se reklo - kao nekad'.

Koncert posvecen 40-o godisnjici izlaska po meni najboljeg konceptualnog albuma svih vremena na ovim prostorima ( ukljucujuci i okolne zemlje ex-Yu, izuzev mozda Italije, ali i tu uz veliku ogradu tj. bolje reci da je u samom vrhu ) "Dnevnik jedne ljubavi", a kao i svi njeni veci koncerti u poslednjih 20 godina, Velikom Karlu Metikosu, muzickom saradniku, kompozitoru, prijatelju i suprugu.

Josipin prateci band je bio sama prica za sebe.

 

Da se podsetimo :

http://www.jazzin.rs/josipa-lisac-sutra-u-sava-centru/

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovogodisnjim martovskim koncertom u Sava Centru je usrecila prepunu dvoranu. Nekako sam uspeo mesec i vise dana pre toga nekako naci 2 karte "visoko" gore na balkonu, pa desno, desno .....

 

 

You lucky..... :buehehe:

 

Eto, to je dobar razlog za ljubomoru! A ne konjske snage i kvadrati na nekom otoku. :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

You lucky..... :buehehe:

 

Eto, to je dobar razlog za ljubomoru! A ne konjske snage i kvadrati na nekom otoku. :D

He, he ..... ma kak'e konjske snage, kvadrati ...... :wink2:

 

Jos jedna sekvenca iz mog' zivota :

Josipu sam slusao jos daleke 1982 godine kada sam bio student medicinskog fakulteta u Beogradu.

Imala je nastup u amfiteatru Instituta za patologiju.

Cudio sam se tada kada je izasla sama za katedru. Pevanje uz matricu tih 80-tih godina proslog veka je zaista bila hrabrost i takva novina da smo skoro svi sumnjicavo vrteli glavama i mislili da izvodi pesme na play back.

Shvativsi ubrzo da Josipa zaista peva, ali da nema prateceg band-a, sve joj je bilo oprosteno i koncert je zavrsen ovacijama.

Zamislite, pre vise od 30 godina pevanje "na matricu". :unbelieveble:

Koja progresiva, hbte. :respect:

 

Long Live Josipa ! :drinking-2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...