Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Lijepi i skupi. :shinymj5:  Nek se zna da mi samograditelji nismo neka tamo sirotinja koja sklepa uređaj tek toliko da radi.

 

Mogao sam ih na pola pozicija bez problema zamijeniti s običnima, ali eto ovako je stvarno ljepše. :matrix:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče stigao, Marantz 1530l, jedna predivna spravica stara skoro kao i ja, stanje-bez ogrebotine. Ovakvo nešto sam dugo tražio i sada mogu da uživam kada se upali i zasvetli plavo. :guitarplayer:

 

 

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad se vec Marancišete, meni kroz ruke prošao jedan 80s Esotec biser - PM-5. Pojavio se na oglasu u Vranju, kupio ga na neviđeno i reč prodavca. Ispade bolji nego što sam očekivao, spolja je mint do granice besmisla za spravu staru 30 i kusur godina. Svira bez greške, deluje nemolestirano i neotvarano - što bi se reklo vozila ga popadija samo nedeljom na pijac. Moguće da će se pokazati da će trebati refresh kondenzatora. Enivejz, jednog dana (ako i) kad mi dokurči ova igranka, verovatno ću se penzionisati uz ovako nešto. Ima izvanredan gramofonski ulaz btw, ladno tuče ove Lehmanne razne koji koštaju sami kao ceo ovaj amp.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

predivna spravica stara skoro kao i ja

Šta li bi ja trebalo da nabavim da bih mogao da napišem slično ovome gore?

Nastranu šalu na stranu, uživajte, znam za taj osećaj i valja ga punim plućima iskoristiti...

Kao što ja uživam u Sugden&Quad biamping-u, trenutno... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad se vec Marancišete, meni kroz ruke prošao jedan 80s Esotec biser - PM-5. Pojavio se na oglasu u Vranju, kupio ga na neviđeno i reč prodavca. Ispade bolji nego što sam očekivao, spolja je mint do granice besmisla za spravu staru 30 i kusur godina. Svira bez greške, deluje nemolestirano i neotvarano - što bi se reklo vozila ga popadija samo nedeljom na pijac. Moguće da će se pokazati da će trebati refresh kondenzatora. Enivejz, jednog dana (ako i) kad mi dokurči ova igranka, verovatno ću se penzionisati uz ovako nešto. Ima izvanredan gramofonski ulaz btw, ladno tuče ove Lehmanne razne koji koštaju sami kao ceo ovaj amp.

Pa sta ti je to, Tomos APM-5 ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...