Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

@ Sir

nije udomio

 

dva para Supri od njega su kod mene - jedan sam sredio ( 1 kom rascentriran) a drugi ( onaj tvoj ) nisam jos proveriJo

 

pretpostavljam da ce skorasnja najavljena poseta od strane BB zavrsiti epopeju , bar sto se mene tice

 

btw - jedan par identicnih (Supraphon origin) svira vec vise od 15 god u autolakirernici , kod prijatelja

 

ete - pre 15 god nisam znao koliki potencijal imaju :hihihihi:

 

 

Zvu - gde nam se dete zaposlilo ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste, a i smrt je siguran posao. Ne može da propadne pa to ti je :)

@ Sirnije udomiodva para Supri od njega su kod mene - jedan sam sredio ( 1 kom rascentriran) a drugi ( onaj tvoj ) nisam jos proveriJopretpostavljam da ce skorasnja najavljena poseta od strane BB zavrsiti epopeju , bar sto se mene ticebtw - jedan par identicnih (Supraphon origin) svira vec vise od 15 god u autolakirernici , kod prijateljaete - pre 15 god nisam znao koliki potencijal imaju :hihihihi:

Netje to da svira u kutijama sotim gaćama preko zvučnika. Probao Čakija pa se mal nije razočarao.Gaće moraju dole (kao i uvek :rofl: ), a zvučnik na OB. Onda hoće nešto da kaže po pitanju muzike :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste, a i smrt je siguran posao. Ne može da propadne pa to ti je :)Netje to da svira u kutijama sotim gaćama preko zvučnika. Probao Čakija pa se mal nije razočarao.Gaće moraju dole (kao i uvek :rofl: ), a zvučnik na OB. Onda hoće nešto da kaže po pitanju muzike :)

 

 

dakle - stolar , ili kamenorezac ?

 

glede kutija oko ovala - stara istina

 

mada , u zadnje vreme sve vise sumnjam u koncept OB-a ........... pokolebali me sve brojniji oponenti .........

 

:L3000:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ManicP, lijepo izgledaju!

Pa evo da Zen ne troši vrijeme ja ću to napisati:

 

Za početak skini zadnju ploču, pazi kod skidanja na onu staklenu vunu, izbaci skretnicu koja je unutra i probaj sa oko 2,2uF filterom prema visokotoncu. Srednjotonac također otpoji jer nije potreban. 

Postavi ih bliže zidu, ali ne uz sam zid i spoji na neku lampu - svidjet će ti se! ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakle - stolar , ili kamenorezac ?

glede kutija oko ovala - stara istina

mada , u zadnje vreme sve vise sumnjam u koncept OB-a ........... pokolebali me sve brojniji oponenti .........

 

:L3000:

 

Prirodniji srednji od širokopojasnog na OB-a još ne čuh. Ako čujem, prvi ću da kažem šta je u pitanju :)

 

Oponenti neka slušaju šta im srcu drago :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo, malo, pa se ponovis. :wink2:Beyma.Nice. :drinking-2:

:wink2:

 

 

@Zvu extra su ti mindjuse :wink2:

hahahaha :D Hvala Ubledeli. Kvalitet prvog reda :) 

 

Od Chakije?

Nope, sa izvora :)

 

http://www.kupujemprodajem.com/Beyma-15-K-200-bas-7888322-oglas.htm

 

Čovek ima jedno 20 komada, a prodaje ih za 250 evra par - sa sve dostavom do stana :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...