Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Niko ne kaze da treba jedno ili drugo 😁 Svi mi slusamo napajanje, prosto tako pojacivacka kola funkcionisu. Sto je bolje to, bolje ce i ostatak biti. Ovde je usko grlo serijsko napajanje i izlazno resenje, po meni i decouple samog cipa. Ground plane takodje. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nečeš ništa da dobiješ bolje. Mora filter čoveče. Bez filtera je mlaćenje prazne slame.

 

Ovo sa kondezatorom je krpljenje krive drine. Ceo koncept je pogrešan i ja to znam. 

 

Sve bez filtera je patkometrija i bajanje. Samo još nedostaje stikere za protivu zračenja da počnem da lepim. :risitas:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kakvi, digitalni filter je najvece djubre koje mozes da ubacis. PMD200 je jedini bio krsten, i "pogadjao" koliko toliko kako treba, ostalo dresina. Brik filter samo, i toeto. 

DS je tehnologija koja ne moze da funkcionise bez oversamplonga i digitalnog filtera. Jer je djubre koje se usminkava toliko da daje privid, na koji onanisu ASR, kod nas i vukjov, misleci da je to najcistiji ton izvornog analognog, a nidje vece zablude. Zato i sterilno zvuci, zato i ne mozes da cupkas nogu kako zen kaze na bilo kom DS uredjaju, pobije sve elemente koji te furaju na euforiju. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Potrebe bez, bacanje novca. Samo krsteniji pcb. Odvojeni ground plane-ovi, pojeni tek pri ulaznoj agnd tacki na pcb sa gomilom via. Miro ih je spojio po sred srede ispod cipa... Jbg, ono je trebao biti pocetni stepen ka necem boljem, ovako nista svirati bolje nece ako se ide istim stopama :). 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...