Jump to content

Jeftin alat


Aleks

Preporučeni Komentari

Nije mi naravno namera da bude reklama, ali mi nije jasno:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=181412510712626&id=101229158730962&sfnsn=mo

Pogledajte cene! DeWalt šrafilica za 4500 dinara? 10x manje nego u radnji?

Svi pišu da su prezadovoljni, ne razumem. Pa da je nekakav fake neko bi napisao review, loše jbmliga.

Jedino što mi pada na pamet, vidim da su sve stariji modeli, pa da je neko ogromno čišćenje skladišta po zapadnoj evropi, a tu uvek ima neko naš da progura šleper otpada na ovamo... Mislim, mogu i Kinezi ovo iskopirati naravno, ali nekako bi se našli sa ovim prodavcima zvanični uvoznici za Makitu, Dewalt, ugasili bi ih, tužili. Ne verujem da je fake, šta znam bre :vava:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda je stvarno Jeftin alat.
Mislim, neki dan mi se Jefto požalio da mu je provaljeno u radionicu i odnešen alat. :Viannen_loungelizard:


P.S. (EDIT)
Nema više stranice. Vjerojatno je riječ o prevarantskoj firmi koja uzme novac od zilijardu narudžbi i onda nestane. Paypal nam vrati lovu, a kako se Paypal namiri to ne znam.
Jednom sam to doživio sa mobitelom prije prekonekoliko godina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ima je stranica, možda sam stavio loš link (kuckam sa moba, potražite na FB stranicu Alat na popustu). Postoji godinama i radi uspešno. Jedini što primećujem je fakat to da su na stranici stariji modeli nego na aktuelnom sajtu proizvođača... Otkud znam bre, mora da ima neka fora.

Screenshot_2021-11-29-00-05-26-09_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Aha, sad mi je jasno, pa mislim naravno Čajna :D 

Tražih ovu sa facebook-a na google image search, i nema baš takva:

image.png

i tamo negde na kraju googl-a, izađe mi:

https://behappy-suzhou.en.made-in-china.com/product/xqVJemwPapHo/China-Cheap-Power-Tools-12V-Chargeable-Cordless-Drill-Drilling-Machine-Set.html

Dovoljno je da zalepiš logo DeWALT i okačiš na Face... Eee braćo Srbi šta sve neće se setite :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada sam otisao za selo, starac nije imao nista. Vremenom, sam kupovao jedno po jedno...koliko vidim, iz ove kolekcije moze da se izabere udarna busilica i glodalica.

Samo sebi postavljam pitanje, nova je 20k a ovde je 5k...

@Aleks dam li pare za neko djubre, platices duplo posle :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, shonne said:

kada sam otisao za selo, starac nije imao nista. Vremenom, sam kupovao jedno po jedno...koliko vidim, iz ove kolekcije moze da se izabere udarna busilica i glodalica.

Samo sebi postavljam pitanje, nova je 20k a ovde je 5k...

@Aleks dam li pare za neko djubre, platices duplo posle :D

Za ove pare ne možeš da pogrešiš. 

5000 bi platio remont jedne baterije. 10000 sam platio "starter set" Enhelov, punjač i 4Ah baterija...

Lepo reče Mika, prejeftino.:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 minuta, Leonardo reče

 

Kupi "to" za 4500RSD. Odštampaj nalepnice  Milwaukee za 300 dindži. Preprodaš novo kao profi alat za 45.000RSD. APP!  :buehehe: 



Ali ako kupac ima dva metra i 130 kila reci mu da je rasprodano. 
Smiješ prodati samo onima do 1,70 m visine i ne težima od 65 kg! 
I skoro zaboravih, procjeni ima li PTSP, te ima li rođaka u specnazu. :rofl: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 časa, shonne reče

kada sam otisao za selo, starac nije imao nista. Vremenom, sam kupovao jedno po jedno...koliko vidim, iz ove kolekcije moze da se izabere udarna busilica i glodalica.

Samo sebi postavljam pitanje, nova je 20k a ovde je 5k...

@Aleks dam li pare za neko djubre, platices duplo posle :D

Pa otkud znam bre, ono jeste istina da ja spadam u kategoriju majstora koji pali bušilicu jednom u dva meseca, al nekad i zatreba za ozbiljno. Eto prošle godine sam sastavio kuhinju sa starom šrafilicom kojoj je riknula baterija, tako što je bila prikačena non stop na punjač.

Ako može da izdrži dva dana napora a da ne rikne, onda se isplati za nas takve, što kaže Vlada, 5000 bi me koštao remont jedne baterije za tu moju staru šrafilicu. A i ona neka no name marka, kažu Austrijska :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...