Sve aktivnosti
- Poslednjih sat vremena
-
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Novopridosle skalamerije
-
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Novopridosle skalamerije
- Danas
-
-
Trenutno montirani ,onako bez nista, iznad ITT desetke, na staklenim kond 60uF, desetka sa skretnicom 2 reda na 350Hz cini mi se... Setup nekoliko dana i tiiho usviravanje, kako je preporuceno, i dok im ne uradim neko kuciste, pusticu ih onda lagano fulrange ali tiho...Dotle cu vrvtno dobiti i savete sta sa skretnicom malo bolje...
-
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Novopridosle skalamerije
-
zerowaf je reagovao/la na komentar na temu:
Čime se zanimam... (ovih dana )
-
Igra staklenih perli! (nema smisla po sadržaju, ali je naslov prigodan. ) Nisam stalno na forumu, pa mi je promaklo, a sjećam se da si se zanimao za staklo. Jedva čekam čuti dojmove i vidjeti što ćeš s njima.
-
zerowaf je reagovao/la na komentar na temu:
Novopridosle skalamerije
-
zerowaf je reagovao/la na komentar na temu:
Novopridosle skalamerije
-
zerowaf je reagovao/la na komentar na temu:
Novopridosle skalamerije
-
Vix je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
- Juče
-
PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)
BANAT je odgovorio/la BANAT's temus u Muzika , Film i Fotografija
Supreme Socialist -
Leonardo je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Zanimljivi & smešni na You Tube
Zen Mod je odgovorio/la Leonardo's temus u Muzika , Film i Fotografija
-
LightMatic je reagovao/la na komentar na temu:
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
-
Zanimljive, smešne i čudne fotografije
dejanco32 je odgovorio/la Mikorist's temus u Muzika , Film i Fotografija
-
Samo za kolegu @Aciko, a naravno i za sve ostale fanove CV-a, koji su opasno krenuli u kampanju.
- Pre nedelju dana
-
Cika Brka jesi li bolje? Ja bi to uzeo ali ne znam ko bi od clanova to nosio do busa uvece... Usput i da uzme i predpojacalo valjda si zavrsio kad bese to prije godinu dve?
-
PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)
BANAT je odgovorio/la BANAT's temus u Muzika , Film i Fotografija
Tha Muzik -
Ma kakvo bolje, to i mineralno neko od cestitog proizvodjaca i bice okej. Gl4 pod obavezno.
-
-
elem 2 komada grozomornih 15-ica iz Tannoy T40 subwoofera 1 izvadjen iz kabineta, stanje ko casa 1 u kabinetu, samo jedan kabinet imam, fabricki znaci 2 kom. 15-ica i jedan kabinet ako nekom ne treba kabinet, moze se iseci i izvaditi drajver cena : recimo za clanove foruma 150 evropljana - licno preuzimanje ili neki dogovor (ne slanje!) Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803:: WWW.BLUEARAN.CO.UK Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803
-
Cije si sipao, da naspem kvalitetno da sto duze traje ova getriba
-
to je prakticno direktna zamena/naslednik od mojih ljubljenih SM115N zaebo sam se sto ih otudjih ....
-
75w90 gl4 sipaj i uzivaj.
-
Poljep drajver! Ubio se za neki bas refleks!
-
Mozes i na parče kartona! Daj govori kako se čuje staklo!
-
Za slusalice Nego, montiraj to negde i pricaj kako svira
-
-
U pravu si, za stari mi nije bilo bitno jer se raspao, mozda najbolje da uzmem 80w90, 75w80 nekako tanko za njega. Plus zimi nece biti pregusto ako doceka zimu
-
SAE90 nije vise za taj menjac ! , jer je previse gusto, tako da ce se menjac u toku voznje mnogo grejati , multigradna hipoidna lakotekuca menjacka ulja gradacije 75W80 , ili 85W90 , je mnogo bolji izbor ! , takva se ulja odavno iskljucivo koriste u modernim manuelnim automobilskim menjacima .
-
Ovaj vokal za SUNO je najbolji za filere. Zato je svugde skoro isti.
-
ma de normalno
-
Trenutno na sajtu 7 članova, 1 Skrivenih, 550 Gosta (Pogledaj celu listu)
-
Forumska statistika
9.2k
Ukupan broj tema452k
Ukupan broj objava -
Statistika članovȃ