Jump to content

Sve aktivnosti

Ovaj tok se automatski ažurira

  1. Danas
  2. Trenutno montirani ,onako bez nista, iznad ITT desetke, na staklenim kond 60uF, desetka sa skretnicom 2 reda na 350Hz cini mi se... Setup nekoliko dana i tiiho usviravanje, kako je preporuceno, i dok im ne uradim neko kuciste, pusticu ih onda lagano fulrange ali tiho...Dotle cu vrvtno dobiti i savete sta sa skretnicom malo bolje...
  3. Igra staklenih perli! (nema smisla po sadržaju, ali je naslov prigodan. ) Nisam stalno na forumu, pa mi je promaklo, a sjećam se da si se zanimao za staklo. Jedva čekam čuti dojmove i vidjeti što ćeš s njima.
  4. Juče
  5. Samo za kolegu @Aciko, a naravno i za sve ostale fanove CV-a, koji su opasno krenuli u kampanju.
  6. Pre nedelju dana
  7. Cika Brka jesi li bolje? Ja bi to uzeo ali ne znam ko bi od clanova to nosio do busa uvece... Usput i da uzme i predpojacalo valjda si zavrsio kad bese to prije godinu dve?
  8. Ma kakvo bolje, to i mineralno neko od cestitog proizvodjaca i bice okej. Gl4 pod obavezno.
  9. ovo sam sipao, konkretno. ima bolje al ne treba gl4 obavezno.
  10. elem 2 komada grozomornih 15-ica iz Tannoy T40 subwoofera 1 izvadjen iz kabineta, stanje ko casa 1 u kabinetu, samo jedan kabinet imam, fabricki znaci 2 kom. 15-ica i jedan kabinet ako nekom ne treba kabinet, moze se iseci i izvaditi drajver cena : recimo za clanove foruma 150 evropljana - licno preuzimanje ili neki dogovor (ne slanje!) Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803:: WWW.BLUEARAN.CO.UK Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803
  11. Cije si sipao, da naspem kvalitetno da sto duze traje ova getriba
  12. to je prakticno direktna zamena/naslednik od mojih ljubljenih SM115N zaebo sam se sto ih otudjih ....
  13. 75w90 gl4 sipaj i uzivaj.
  14. Poljep drajver! Ubio se za neki bas refleks!
  15. Mozes i na parče kartona! Daj govori kako se čuje staklo!
  16. Za slusalice Nego, montiraj to negde i pricaj kako svira
  17. Kako su maleni...srednje-visokotonci😍
  18. U pravu si, za stari mi nije bilo bitno jer se raspao, mozda najbolje da uzmem 80w90, 75w80 nekako tanko za njega. Plus zimi nece biti pregusto ako doceka zimu
  19. SAE90 nije vise za taj menjac ! , jer je previse gusto, tako da ce se menjac u toku voznje mnogo grejati , multigradna hipoidna lakotekuca menjacka ulja gradacije 75W80 , ili 85W90 , je mnogo bolji izbor ! , takva se ulja odavno iskljucivo koriste u modernim manuelnim automobilskim menjacima .
  20. Ovaj vokal za SUNO je najbolji za filere. Zato je svugde skoro isti.
  1. Učitaj još sadržaja
×
×
  • Kreiraj novo...